+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Açıköğretim Sistemi Forumunda Açık Öğretim Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Açık Öğretim Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı
  Açık Öğretim Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı

  NOT:

  (*) Muaf olunamayacak dersleri ifade eder.
  Uygulama dersi işletmelerde mesleki eğitim uygulaması şeklinde yapılacaktır. Ancak bu ders uygun işletme bulunmaması durumunda okulda uygulamalı olarak yapılacaktır.
  Öğrenciler alan/dal derslerinin tamamından sınava girmek zorundadırlar.
  Alan/Dal veya okul değiştiren öğrenciler okumadıkları ortak ve alan dersleri ile okudukları halde haftalık ders saati sayısı farkı (1) den fazla olan ortak ve alan derslerinden sorumlu tutulurlar.
  Döneminden önce ders seçimi yapılamaz. Ancak bir önceki dönem dersinden başarısız olanlar bir alttaki dönem dersiyle döneminin dersini birlikte alabilirler.
  Öğrenci 1. ve 2. dönemde en fazla 30 (otuz), diğer dönemlerde 38 (otuzsekiz) kredilik ders alabilir.
  Dönemlere göre haftalık ders saati sayısı, dersin kredisidir. Dersi başaran öğrenci o dersin kredisini elde etmiş olur.
  Çizelgedeki yüz yüze eğitimle verilecek olan alan/dal dersleri, öğrencinin seçtiği programa göre ilgili okul müdürlüğünce 'yüz yüze eğitimle verilecek olan alan/dal dersleri' arasından seçilerek belirlenir.
 2. Acil

  Açık Öğretim Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


açıköğretim elektrik elektronik bölümü,  elektronik teknolojisi açıköğretim,  açıköğretim elektronik bölümü,  aöf elektrik elektronik bölümü,  elektrik elektronik açıköğretim,  açık ögretim elektrik elektronik bölümü dersleri