+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Açıköğretim Sistemi Forumunda Açıköğretim Lisesi Alan Dersleri Kaldırıldı - Ders Seçimi Şuandada Yapılmamaktadır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Açıköğretim Lisesi Alan Dersleri Kaldırıldı - Ders Seçimi Şuandada Yapılmamaktadır
  Açıköğretim Lisesi Alan Dersleri Kaldırıldı - Ders Seçimi Şuandada Yapılmamaktadır

  DERS SEÇİMİ İLE İLGİLİ DUYURU!
  Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 20/07/2010 tarih ve 76 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı Orta öğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgesine göre tüm orta öğretim kurumlarında olduğu gibi Açık Öğretim Lisesinde de 2010–2011 eğitim öğretim yılından itibaren alan dersleri kademeli olarak kaldırılmıştır.

  Alan derslerinin kaldırılması nedeniyle Açık Öğretim Lisesinde okutulan dersler Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan gelecek olan haftalık ders dağılım çizelgesine göre yeniden sistem üzerinde tanımlanması gerekmektedir. Sistem üzerinden ders tanımı yapılıncaya kadar yeni kayıt yaptıran veya kayıt yenileyen öğrenciler ders seçimi yapamayacaklardır. Ders seçiminin sistem üzerinden ne zaman yapılacağı internet adresimizden ilan edilecektir. Ders seçimi yapacak öğrencilerimizin web sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
 2. bılal bodur
  Yeni Üye

  ne yapacaz sımdıkı bı bılgınız varmı
 3. HARBİKIZ
  Moderator
  Ders seçimleri tekrar başladı menüye ders seçimi diye bi bölüm eklenmiş olması lazım tekrar kontrol edin.
 4. Ziyaretçi
  ders seçimi için ne yapmam lazım bulamadım

 5. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  Yeni kayıt olduysanız yeni kayıt olanlar henüz ders seçimi yapamıyor.Sürekli kontrol ederseniz menüye ders seçme işlemi diye bi bölüm eklenecektir.

+ Yorum Gönder


açık öğretim lisesinde alan seçimi ne zaman yapılır,  açık öğretim lisesi alan seçme,  açık öğretim lisesi alan seçimi ne zaman yapılır