+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı Forumunda Gülüş Ifadeleri Nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Gülüş Ifadeleri Nelerdir
  Gülüş ifadeleri nelerdir kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Gülüş Ifadeleri Hakkında Bilgi

  Ağız ve diş sağlığı, gülme hattı, diş restorasyonu, güzel gülümseme, gülüş dizaynı, gülüş tasarımı, güzel gülüş estetiği, gülme dizaynı, güzel gülümseyiş, diş beyazlatma, yüze uygun diş, gülüş estetiği yaptırma, farklı gülüş ifadeleri, gülümseme, gülüş ifadeleri, ağız ve diş güzelliği, yüze uygun gülüş, diş yapısı, diş güzelliği, gülüş tasarımı smile design, gülümseme dizaynı, gülme ifadesidir.

  Erkeklerde de kadınlarda da gülüş ifadeleri değişebilir. Diş dizimine bağlı olarak ta gülüş ifadeleri değişir.
  Yaşımız ilerledikçe dişlerimizin görünme miktarı da azalır. Genç bir bireyde gülerken dişinin %80 i gözüküyorsa, yaş ilerledikçe dişlerin görünme oranı%20 lere kadar inmektedir.

  g-l-ifadeleri.jpg

  Yaş ilerledikçe üst dişlerin gülümserken görünme oranı daha düşüktür daha çok alt dişler gözükür. Yaşı ilerleyen kişilerin üst dişlerinde yapılacak restorasyonlarla gülümsediklerinde üst dişlerinin daha fazla görünmesi sağlanabilir.

  Normal şartlarda kadın gülümsemesi daha ovaldir, yukarıya doğrudur. Erkeklerde daha düzdür. Dolayısı ile eğer kadında düz bir ifade varsa dudak yapısını daha yaşlı veya daha üzgün bir ifadeye çevirebilir.

+ Yorum Gönder