+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Adını aşk koydum senin çocuk-Aşk Hikayeleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Adını aşk koydum senin çocuk-Aşk Hikayeleri
  Adını aşk koydum senin çocuk-Aşk Hikayeleri


  Hatırlar mısın? Seninle ilk kez bir durakta karşılaşmıştık.Sana baktığımda adının "AŞK" olduğunu anlayamamıştım.Sana sordum.Kelime ile "AŞK" dedin.Duyamadım. Duyduğum sıradan bir isimdi ; Ali , Veli , Mehmet'ti.Sen bana adım yar ,sevgili dedin .Ben "arkadaşımın ismi de aynı" dedim. "Onun adı da Ali" Sen farklı söyledin. Ben sıradan anladım.
  Günler geçti yaşının 19 olduğunu öğrendim ;sen "bir ömür " dedin. Anneni , kardeşini, sevgilini sordum; "benim annem ,kardeşim, sevgilim sensin" dedin. "Nerede yaşıyorsun" dedim ; "Senin kalbinde" dedin. Ben farklı anladım.Herşeyi sözcüklerden ibaret sandım. Sözcükleri dinledim , yanıldım.Seni hiç dinlemedim.

  Her zaman yanımdaydın, ama sana hiç dokunamadım , konuşamadım , seni hiç anlamadım. Hep birşeyler bekledim. Beklediğimin sen olduğunu bilemedim.

  Ellerinle saçıma dokundun ; ellerin "aşk" dedi. Yanımda yürüdün; rüzgarın "aşk " dedi. Bana seslendin ; sesin "AŞK" dedi. Heryerde karşılaştık; tesadüfler "aşk" dedi. Uzaktan gördüm; bedenin "aşk" dedi. Yanağımı öptün; dudaklarındaki alev "aşk" dedi. Anlayamadım.

  Nedenini bilmiyordum.Rüyalarım oldun ; her gece seni gördüm. Gözlerim oldun ; her baktığım sendin , heryerde sen vardın. Yollarım oldun , hep sana ulaşmak için yürüdüm. Sesim oldun ; senin adının geçmediği cümleleri yasak ettin, suskun ettin. Kulaklarım oldun ; sadece seni ve senle ilgili kelimeleri duydum.

  Herşeyim oldun.heryerde seni anlattım , seni gördüm , seni duydum , sana yürüdüm. Sensiz rüyalar kabus oldu. Sensiz sabahlar gece , sensiz kelimeler saçma , sensiz aşk haram oldu. Sensiz nefes alamıyor , uyuyamıyor , yemek yiyemiyor , gülemiyordum.

  Yeni yeni farkediyordum.Senin adın Ali değildi. Senin adın farklıydı , ama ne bilmiyordum.

  Birgün beklemediğim bir anda karşıma çıktın. Titremeye başladım. Konuşamadım , adını soramadım. Son bir kez gözlerin "Adım aşk" dedi ve gittin. Bir daha da gelmedin.

  Hala adını öğrenemedim. Ama adını aşk koydum senin çocuk! şimdi sana sesleniyorum . "aşk" seni çağırıyorum. Neden gelmiyorsun? Artık öğrendim adını.Sen gerçek aşksın biliyorum. Hadi gel seni bekliyorum.
 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Adını aşk koydum senin çocuk

  Bırakıp gitmek istiyorum her şeyi herkesi… Yüreğim yanıyor içim acıyor Canım çok yanıyor Tanrım… Elimde bir oyuncak çocukluğuma geri dönmek istiyorum Sorumsuz sorunsuz mutlu… Okadar uzak ki umut ettiğim şeyler bana Okadar zor ki bu yüreğin tamiri Bir tanem bebeğim gözlerini bana sarılmanı özledim O kadar özledim ki seni isyan edesim geliyor Sen şimdi kaçıncı uykunda sarılıyorsun yanındaki bedene Mutlu musun? Ben aklına geliyor muyum? Düşünüyor musun beraber geçirdiğimiz saatleri? Ona da bana baktığın gibi sevgi dolu bakıyor musun? Ona da bana sarıldığın gibi sıkı sıkı sarılıyor musun? Ona bakarken de gözlerin parlıyor mu? Ben yalnız ben çaresiz senin bana gelmeni bekliyorum Karşılık beklemeden sadece beni sarmanı beklerken seni sevmeye seni içimde büyütmeye devam ediyorum… Sen biriciğim sevdiğim meleğim… O kadar işledin ki içime o kadar tanıdıksın ki bırakamıyorum unutamıyorum seni!!! Ne yapacağımı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum Sadece bana gelmeni bana sarılmanı bekliyorum küçük bir çocuğun sevgi beklediği gibi… Geldiğinde yüzümü gömeceğim göğsüne doyasıya sarılacağım sana… Yine alacağım o sevgi dolu yüzünü ellerimin arasına Bana sarıldığında nefes bile almayacağım ürkütmemek için seni Sen yeter ki gel yeter ki sevgini esirgeme benden Yine git sonunda istersen Sesimi çıkartmayacağım…

 3. Ziyaretçi
  cook güzel bir aşk hikayesi yazanı teprik ediyorum
+ Yorum Gönder