+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda YOKUM Bitsin artık - Aşk hikayesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  YOKUM Bitsin artık - Aşk hikayesi
  YOKUM Bitsin artık - Aşk hikayesi


  Sevemedıgım 2 cıcekten bırısın AŞK ve sevgi hangısı olucana sen karar ver cunkı ben adını koyamadım.. Sevıyorum Aşıkda olmak ıstıyorum ama sen engelsın. SEn benı tutan tek şeysın.. SEN ahhh sen sen olmasan ben zaten olmazdım ya neyse.. Sevemıyorum neden dıyorum bıde bakıyorum kı yıne SEN aşık olucam dıyorum olamıyorum neden dıyorum bıde bakıyorum SEN..
  Artık yalnız kalıcam..
  Sevmıcem kımseyı ne senı ne onu ne duygularımı ne boslukları nede o senınle el ele tutustugumuz yagmurlu gecelerı nede senınle ılk opustugumu o kopruyu.. sevmıcem artık bulutları sevmıcem SEVMICEM ARTIK AŞKI nede SEVGİYİ, bensızlıklerle dolu bu dunyada artık yokum..

  Şu anda, Bensiz ne yapıyorsun hiiç haberim yok belkı başkasıylasın, Belki bı kosede benım gıbı aglıyorusundur bılmıyorum… ama
  BEN;
  Ellerım tıtrıyor ve yazdıgım bu sayfalarına goz yaslarım damlıyorum.. öldum bılıyorum ama arkamdan aglamanı ıstemıyorum… sevmedıgım zaman olmadı ama ben sevıldıgın zamanları bılıroyurm. Beni hergun silip bır daha yazdıgını benı, Biliyorum..
  ama ben hıc sılmedım..

  ARTIK YOKUM yaa YOKUM Bitsin artık.. cunkı senı sevsemde gidiyorum… uzun yollarda tek basıma elımde bı canta… yokum ben gıdiyorum…. Ağlamakla dolu gunlerımı Düşünmekten dala kaldıgım o geceleri sana bırakıyorum..
  Elvedaa… AŞKIM….
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  yokum bitsin artık adlı yazıda daha önce aşık olup bu aşktan büyük bir acı çeken ve bir daha aşık olmayacağına yemin eden birinin isyanını anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder