+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Ve O derdim - Aşk hikayesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Ve O derdim - Aşk hikayesi
  Ve O derdim - Aşk hikayesi
  Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan.

  Deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar.

  Deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi veren gülleri yedi renk açan en mevsimsiz çiçeklerin açtığı nakışlı oyalı özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdiğim dünyaya dokunmaya, korkardım çiçeklerin yaprakların solmasından.


  Deselerdi kim O ?
  O derdim O işte yüreğinde deryaları taşıyıpta tek bir dünyalıya konuşamayan, o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini utangaç kişiliğine gömen biri idi.

  Ve O derdim ;
  Beni sabahlara kadar kendisini düşünmek zorunda bırakan insafsız biri O konuşsa yüreğindeki allı tebessümlerde kaybolurdum, konuşsa yanmadan yıkılmadan söndürürdü beni derdim. Sigaram kadar tiryakisi olduğum içkim kadar başımı döndüren, görmediğim kadar özlediğim, özlediğim kadar dokunamadığım, dokunamadığım kadar ürkek…

  Ve O derdim ;
  Yaşayıpta yitirdiğim değil yaşamayıpta bilmek istediğim, konuşmasını beklediğim kızıl dudaklarına hasretlendiğim hasreti ile eridiğim, yanımda iken bile özlediğim gittiği yolu kıskandığım aydınlık günlerimi aradığım.

  O derdim…
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Ve o derdim adlı yazıda anlatılmak istenen bir kişiyi çok sevdiği o kişi uğruna canını verecek kadar sevdiğini hiç bir zaman ümidini kaybetmediğini ama bir türlü onun olamadığını anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder