+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Acılı Aşk Hikayeleri Hüzünlendiren Aşk Hikayeleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Acılı Aşk Hikayeleri Hüzünlendiren Aşk Hikayeleri
  Acılı aşk hikayesinde anlatılan 2 genç birbirini çok sevmektedir bir gün trafik kazası geçirip aynı odada yatalak kalırlar erkek cam kenarında kız ise duvar kenarında yatmaktadır erkek dışarı da olanları hep ballandıra ballandıra kız sıkılmasın diye anlatır kız neden duvar kenarında diye kıskanır ve bir gün erkek kriz geçirirken kız alarıma basmaz ve erkek ölür kızı cam kenarına alırlar kız bir bakar karşısında bir duvar var aslında orada hiç bir şey olmadığını duvar olduğunu sırf o sıkılmamak için anlattığını anlar ve son pişmanlık fayda etmez.

  Birbirini çok seven bi çift bir gün trafik kazası geçiriler ve yatalak olurlar. Aynı oda da kalmaktadırlar. Erkek olan cam kenarında Kadın oLan ise Duvar kenarındaki yatakta yatmaktadır.Erkek camdan dışarıda olanları anlatarak kadın da bunları dınleyerek gunlerını gecırırler. Erkek kadına dışarıda olanları gun boyu anlatmaktadır , dur duraksız.
  -Aşkım şimdi parka 2 sevgili geldi tıpkı ılk tanıstıgımızda gezdıgımız gibi el eleler ve nasıl mesutlar su anda bıle bızım oldugumuz gibi.
  -Aşkım Annesi aglayan cocuguna baloncudan 2 tane balon aldı ve cocuk hemen sustu.Ne kadar numaracı su cocuklar.
  -Aşkım şu anda yaşlı bi amca ve yaşlı bi teyze bankta oturmus sohbet edıyorlar.Çok tatılar biz de ileride onlar gibi oluruz inşallah.

  Erkek bu sekılde dısarıda olanları anlatarak kızın sıkılmamasını saglamaktadır.Aslında oyle oldugunu sanmaktadır. Kız hastalıgının da etkısıyle aksileşmiş hiç birşeyden mutlu olamaz olmuştur.

  Zamanla erkeği kıskanır ve ''keşke ben cam kenarında olsaydım ve dısarıda olanları gorebılseydım'' der kendı kendıne sürekli.Artık kesinlikle onun yerınde olmak ıstemektedır.

  Bu ikilinin özel bi durumu vardır.Şok geçirmeleri durumunda acil mudahele edılmesı gerekmektedır.Yoksa hasta oracıkta olecektir.Şok anında hastahanedekılerı haberder etmek ıcın 2 sınınde elının altında bir düğme vardır.Bırı soka gırerse dıgerı dugmeye basarak mudahele edılmesını saglayacaktır.

  Bir gün yine erkek dısarıda olanları ballandıra ballandıra kıza anlatmaktadır.Kız yine suratı asık olanları kendı ızlemek ıstemektedır ve duvar tarafında oldugu ıcın de cok mutsuzdur. Tam o anda erkek şok geçirir. Kız tam dugmeye basacak durur ve düşünür;
  -düğmeye basmasam ne kaybederım kı zaten yatalagız bırbırımıze faydamız yok.uyuyordum derim.Hem o ölürse benı cam kenarına alırlar' diye dusunur ve dugmeye basmaz.

  Erkek ölür. Kız ise uyudugunu ve dugmeye basamadıgını cok uzgun oldugunu soyler.Kendisini Sevgilisinin yatagına gecırmelerını onun kokusunu duymak ıstedıgını soyler.Halbuki o dışarıyı ızlemek ıstemektedir.

  Hastane personelı kızı erkegın eskı yatagına alacaklardır.Kız dısarıyı ızleyecegı ıcın cok sevınclıdır.Erkek arkadasının olumunu coktan unutmustur bile.

  Kızı cam kenarına alırlar ve dışarı cıkarlar.Kız oda da yalnız kalmıştır.Çok heyecanlı bi şekilde dısarıyı gormek ıcın kafasını cama dogru uzatır ve gördükleri karsısında şoka girerek ölür.

  Kız camdan baktıgında dısarıda hiç birşey olmadıgını yalnızca KAPKARA BİR DUVAR oldugunu görür.

  Erkek arkadası sırf onun canı sıkılmasın dıye kapkara duvara bakarak gunlerce ona hıkayeler anlatır.Sankı dısarıda yasanıyormuscasına bişiler uydurur ve elınden geldıgı kadar kız arkadasını eglendırmeye calısır.Ancak kız arkadası bunun mukafatı olarak erkek arkadasının olumune göz yumar.İŞTE AŞK BUDUR!!! 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Acılı aşk hikayeleri genelde güzel başlayan her şey yolunda giderken birden her şeyin ters gitmesi ile bir anda biten bir ilişkinin ardından yazılan hikayelerdir. Hepsi genelde kötü sonuçlanmıştır. Aşk hikayelerinin genelde iyi sonuçlanması arzu edilse de çoğu ayrılık ile sonuçlanmakta ve bu durum seven iki tarafı da çok üzmektedir.
+ Yorum Gönder


kız camın kenarında soyunurken erkek ona bakıyor