+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Sevgiliniz size uyum sağlıyormu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sevgiliniz size uyum sağlıyormu
  Sevgiliniz size uyum sağlıyormu


  Sevgilinizin size uyum sağlamaması bir yerde normal. Herkesin kendi kişiliği var. Onun zevkleri ve hobileri, sizinkilerden farklı olabilir. Kişilikleriniz tamamen farklı olduğu için, farklı zamanlarda farklı aktivitelerden zevk alıyor olabilirsiniz. Sevgilinizin sizinle aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmaması, mutsuz olacağınız anlamına gelmez. Ve sevgilinizden sizinle her yaptığınızı yapmasını da beklememelisiniz.

  Bırakın istediği gibi hareket etsin.

  Sevgilinizin kişiliğini değiştirmeye çalışmayın. Birlikteliğinizin başlarında gözünüze batmayan, hatta hoş gelen şeyler zaman geçince sinirinizi bozabilir. Bu durumda onunla sonu olmayan bir mücadeleye girmek sizi yormaktan başka bir işe yaramaz. Üstelik zamanla çatışma derinleşir ve birbirinizden uzaklaşmanıza yol açar. Oysa onu değiştirmeye çalışmak yerine mevcut durum için alternatif çözümler üretmeye ne dersiniz? Emin olun, bir insan, karşısındakinin kendisini olduğu gibi kabul etmesinden mutluluk duyar ve onu daha çok sever.
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Sevgiliniz size uyum sağlıyor mu bunun gibi konular çok önemlidir çünkü eğer sevgiliniz size uyum sağlayamıyor ve huylarınız bir birine uymuyorsa ayrılığa yol açabilir.
+ Yorum Gönder