+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Aşık olmanın yolları nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Aşık olmanın yolları nelerdir

  Nasıl Aşık Olunur?

  Aşık olmak istiyorsanız, sevgiliniz yoksa ve sevgiliniz olmasını istiyorsanız bu durumları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Böylece siz de ön yargılarınızdan sıyrılarak aşık olabilirsiniz. Aşık olmak zor değildir. Ön yargılarınız ve korkularınız olmadığı sürece siz de birine aşık olup mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz sevgili hanımlar.

  Elbet de ki aşk nasıl bulunur, nasıl aşık olunur, nasıl aşık edilir?

  İşte o tür konulardan biri. İlk bakışta nasıl aşık oluyoruz ?

  Haber kaynağına göre :

  1- Kırılganlık: Hızlı oluşan bir ilişkinin temelinde karşı tarafın da en az kendiniz kadar kırılgan olduğunu görmek yatıyor. Kişi bir konudaki kusuruna dürüstçe söylediğinde karşı tarafla daha dürüstü bir ilişki kuruluyor.

  2- Yakınlık: İki insanın ofiste masalarının birbirine yakın olması ya da aynı yerde yaşıyor olmaları onlara konuşacak ve yakınlaştıracak daha çok konu verir. Birisini ister istemez hayatımızda her gün gördüğümüz insanlar arasına girmesi onunla beraber olunma istediğini arttırıyor.

  3- Çekim gücü: Kendinize güvenmek ya da güzel hissetmek, diğer tarafın fark edeceği bir çekim gücü oluşturuyor. Bu da karşı tarafla anında iletişim kurmayı kolaylaştırıyor.

  4- Benzerlik: “Zıt kutuplar birbirini çeker” doğru bir varsayım değil. İnsanlar uzun süreli ilişkilerde kendilerine benzeyen kişileri ararlar.

  5- Ortam: Aynı tarzda sıkıntıları yaşamak ve paylaşmak insanları daha da yakınlaştırıyor.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Aşık olmanın yolları önce aşık olabileceğiniz ilgi duyduğunuz veya hoşlandığınız kişinin karekterliğin de kişiler ile aranızı yapacaksınız sonra yavaş yavaş o kişi ile ilgileneceksiniz bir gün bile onu görmediğinizde görme ihtiyacını duyarsanız ve yanınızdaysa bile onu özlüyorsanız Aşık oldunuz demektir.
+ Yorum Gönder