+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Hikayeleri Forumunda Seni bir ömür boyu seveceğimi bilmiyormusun Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Seni bir ömür boyu seveceğimi bilmiyormusun
  Burada anlatılan bir kişinin bir kıza duyduğu aşkını ve o kıza anlatamaması üzerine içinden geçen duyguları anlatmasıdır.

  Sensiz yine, yeni bir gün başlıyor. Güneşin doğuşu’nu özlüyorum.
  Doğan bu güneş, senin üstüne doğuyor. Bu güneşe gıpta ile bakıyorum.
  Gözlerim, her yerde seni arıyor. Ne yazık ki ; bu arayışım, hüsranla bitiyor. Bitsin, seni bir defa tanıdım, sevdim. Bu bana yetiyor.
  Bana teselli veren, sana olan sevgimin her geçen gün, damla damla çoğalışı..!
  Çağlayanı andıran bu sevgin, içime bir ferahlık verirken, aynı zaman da bir ateşin içine düşmüşcesine yakıyor.
  Bu ateşten kurtulmam imkânsız. Yalnız sen kurtarabilirsin. Seni görmem, bu ateşi bir an olsun yok ediyor.

  YA SONRA’SI?
  Bu ateş bitmesin, senin sevgini yok etmesin, Ben herşeye razıyım. Senin sevgin o kadar güzel ki! Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Sana söz veriyorum.
  GECELER ; Seni düşünerek mutlu olduğum zaman dilimi , gecelerin bitmesini hiç istemiyorum.
  Sen SEVDA PINARI ; Suyun hiç bitmesin, senden kana kana içeyim. Susuzluğumu gidereyim. Bir ömür boyu sana susamışım, sen benim için, hayat pınarısın.
  CAN’A CAN KATAN sevgine muhtaç olduğum zaman sen yoksun, Yokluğun bile yeter, yeter ki SEVGİN Bitmesin. SEVDA GÜNEŞİ..

  Sensizliğin vermiş olduğu bu ızdırap yüklü günlerin, geçmesiyle küllenen bu ateş, seni karşımda görmemle birlikte tekrar alevlenen bu aşk acısının kabuk bağlamış yarasından damlayan bu kıpkırmızı kanımdan başka sana verecek, feda edecek hiçbir şey bulamadım.
  Seninle birlikte oturduğumuz bir ilkbahar sabahı, bil ki dünya’ya değer bir andır. Seninle beş dakika dahi olsa konuşmam, sohbet etmem, bana mutlulukların en yücesini bâhşetti.
  Seninle ömrümün sonuna kadar otursam, o güzel gözlerine baksam yine de bıkmam, usanmam. Asırlarca senin yanında kalsam, bu asırların nasıl geçtiğini anlamam.
  Sen ki ; benim karşıma niçin çıktın, niçin beni bu hallere düşürdün. ? Sonra ; kalbimden, gönlümden çıkmak istiyorsun.?
  MÜMKÜN DEĞİL!
  Ömrümün sonuna kadar sürecek olan bu sevda, bu aşk hiçbir zaman, hiçbir şeye değişilmiyecektir.
  Sen nereye kaçarsan kaç, seni bir gölge gibi takip edecek olan bu sevgim, seninle birlikte, her yerde her an seninle olacaktır.
  Seni sevmek bir mutluluktur. senin sevgin damarlarımda bulunan kanımla birlikte bütün vücudumda dolaşıyor. Dolaştığı her yerde bir ateş gibi yakıyor.
  SENİN TARAFINDAN YAKILMAK NE MUTLU! / ACILARIN SULTAN’I 2. Eleman
  Devamlı Üye

  İnsanlar sevdiklerinden ayrıldıklarında onu hiç bir zaman unutamayacaklarını düşünürler. Başka bir ilişki kuramayacaklarına inanırlar. Belli bir sürede öyle olur her yeni kurdukları ilişkide eski sevgililerini ararlar sırf eskisini unutmak için yeni insanlara yönelseler de bir türlü eskiyi unutamaz karşılarındaki
  insanın her hareketini önceki sevgilileri ile kıyaslarlar. Belli bir süre sonra acıları geçer ve içlerindeki yangın küllenir ve hiç unutamayacaklarını sandıkları o insanı artık hatırlamadıklarını farkettiklerinde artık eski sevgililerini unutmuşlardır ve hayatlarına yeni bir çizgi çizmeye hazır hale gelmişlerdir.
+ Yorum Gönder


seni ömür boyu seveceğim şiir,  bir ömür boyu seninle,  bir ömür seni seveceğim,  seni bir ömür boyu seveceğim şiir,  seni ömür boyu seveceğim