+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Süper bir aşk mektubu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. captain_41
  Devamlı Üye

  Süper bir aşk mektubu
  Aşk mektubu

  Ve izzetli,hürmetli,akıllı,gayretli,şefkatli,güzel yüzlü,şirin sözlü,melek huylu,çelebi kollu,nazik belli,şirin yıldızlı,has ve talihim,oğlum annesi,gönlüm cananesi,inci tanesi hatunum ve hanımım küçük kadın Zeliha Hatun huzuruna.Candan selamlar ve gönülden dualar edip,ol mülayim hatırın kat kat sual ederiz.Allah ın birliğine emanet veririz.

  Benim küçük kadınım,benim emektarım.Ne keyiftesin,ne haldesin,ne demdesin?Neyliyorsun,ne işliyorsun?İyi misin,hoş musun?Allah yardımcın olsun.

  Kendin uşak yani küçük iken uşak hizmetine düştün.Allah emeklerini zayi etmesin.Allah seni bana bağışlasın.Bir dahi dünya gözü ile görüşmek müyesser eylesin,amin

  Acep cihanda senin gibi var mıdır?Zeliham,ZelihamO tatlı canını sevim,o tatlı bakışlarını sevim.Hiç fikrimden gitmezsin.Böylece ayan gönlümde durursun.

  MaşAllah ,maşAllah Benim nazlı aşıkım,senin için yollarda ve istanbul da besteler yazıyorum;öğreniyorum ki inşaAllah gelende seninle ses sese verelim de çok türlü besteler,güzel kitaplar okuyalım.Allah Teala ya aşık olalım,safalar edelim.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Bu aşk mektubunda anlatılan sevdiğini çok sevdiğini bu dünyada bu cihan da onun gibi birinin olmadığını anlatmaktadır bunun dışın da mektubun için de hem hüzün hem de mutluluk var.
+ Yorum Gönder


süper aşk mektubu,  aşk mektupları süper,  süper aşk mektupları