+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Tutkulu sevda ile ilgili Yazı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Tutkulu sevda ile ilgili Yazı
  Tutkulu sevda ile ilgili Yazı

  Tutuklu kaldım sende vazgeçmek istedikçe vazgeçemedim sevdamdan yaşadıklarımız belki az şeylerdi ama ben sende tutuklu kalmışım bunu anladım ..
  Yüregim ilk kez bi sevgi yaşıyodu anlam veremedigim bi sevdaydın sen hiç vazgeçemicegimi anladım.süprizlerin hayat dolu gözlerin iyi ki benim hayatımda iyiki iyiki hayat mucizem seni karşıma çıkarmış hergünümde sen varsın artık turuklı kaldım sende..

  Bana ilk geldigin gün yeniden dogdum ben o güzel süprizinle sıcacık yürekle dokundun sonra saatlerce knştuk sokaklarda gezdik herşeye herkeze inat ben sende tutuklu kaldım bitanem benim sevdam sensin benim yolum ,nefesim sensin..seni seviyorum tutuklu sevdam.

  Uslanmıcak delisin sen tek korkum bu deliliklerinin sonu seni benden kalması bitanem sen delisin ama korkuyorum seni kaybetmekten çünkü bensende tutukluyum iyiki yüregimizdesin iyiki tüm yollar sana çıkıyo tutuklu sevdam seni seviyorumm..
 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Tutkulu sevda yazısın da aşkın onun için her şey olduğu aşkla birlikte kendisininde yeniden doğduğu vazgeçmek istese de vazgeçemediği ve bu durumdan da çok mutlu olduğu anlatılmaktadır.
+ Yorum Gönder


sevda ile ilgili yazılar,  tutku ile ilgili şiirler,  sevda ile ilgili kompozisyon