+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim.. Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim..
  Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim..

  Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim

  Ben seni,hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim..Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim.. Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım.. Düşlerimdeydin hep.. Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı..

  Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm..Sessiz, sakin, sen rahatsız olma, ürkme diye, benden kaçma diye usulca öptüm.. Her nefesim senindi.. Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım.. Ama sana nesesimi, ne nefesimi duyuramadım.. Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese..Bir sana teğet geçti.. Öğrenemedin..Söyleyemedim
  Düşlerde sevdim seni.jpg

  Sana ben şiirler, sözler büyüttüm,
  Sana ben baharlar, yazlar büyüttüm,
  Sana ben hummalı gizler büyüttüm,
  Söyleyemedim..


  Her kalemin ucuna düşen harf sendin.. Her dilimin ucuna gelen kelime sendin.. Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..

  Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi.. Her gelişin bahar,her dokunuşun yazdı bana.. Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı
  sen diyegeçirdim.. Bütün güzelliklerini sana büyüttüm.. Sen bilmedin,ben söyleyemedim..

  En ateşlisi sanaydı aşkın.. En güzeli, belkide en
  büyüğü sanaydı..Gizli gizli yanardı yüreğimde.. Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü, giz'i hepsinden büyüktü.. Gösteremedim.. Nasıl beni yakıp,erittiğini bilemedin.. Oysa sen buz gibiydin.. Yine de gelmedin.. Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim  Şarkılar yazdım sana, okuyamadım..
  Hep yanımdaydın oysa, dokunamadım..

  Sana ben hayaller, düşler büyüttüm,
  Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm,
  Sana ben hummalı aşklar büyüttüm,
  Söyleyemedim.. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Düşlerde sevdim seni söyleyemedim şiiri eylem aktaş tarafından seslendirilmiştir. Düşlerde sevdim seni şiiri içinde özlem, hasret barındırmaktadır. Düşlerde sevdim seni karşılıksız bir aşkı anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder