+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Dertli Aşk Sözleri Aşık Sözleri 2011 Aşk Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Dertli Aşk Sözleri Aşık Sözleri 2011 Aşk Sözleri
  Dertli Aşk Sözleri Aşık Sözleri 2011 Aşk Sözleri

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  aşk sözleri kişi sevdiğine onun mutlu olması için söylediği güzel sözlerdir ama dertli aşk sözleri kişinin kendini çok yalnız hissetmesi hayata küsmesi ve bu durum da söylediği sözlerdir.
 3. Serap Yaman
  Timin Cadısı
  İçimi dökesim var toplayamazsam bir gün diye vazgeçiyorum
+ Yorum Gönder


dertli aşk sözleri,  dertli ask sozleri,  dertli aşk şiirleri,  Dertli ask sözleri,  dertli aşk mesajları,  dertli sevgi sozleri