+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Sevgiliden Ayrılınca Evde Yapılması Gereken 10 Şey Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sevgiliden Ayrılınca Evde Yapılması Gereken 10 Şey
  Sevgilinden Ayrılınca Evde Yapman Gereken 10 Şey  Evde başka biriyle yaşamak çok zordur. Kendi yaşam alanlarınızdan fedakarlık edersiniz ortak yol bulmaya çalışırsınız televizyonda izleyeceğiniz programa kadar seçimleriniz kısıtlanabilir. Kısıtlanabilir kelimesi burada ağır gelebilir ama farkında olmadan yaptığımız her şey onu çok sevdiğimiz ve önemsediğimiz için o an gözümüze batmıyordur zamanla bu seçimler ve fedakarlıklar bizi ÖSS sınavı kadar strese soktuğunu hepimiz biliyoruz. Şimdi nedir bu 10 madde hemen bakalım.  Madde 1:
  Aslında şarkıda sevgilinin gitmesini kabullenen bir kadın var evet. İşin sırrı burada kabullenmek. İlk yapmamız gereken şey onun gittiğini kabul etmekte yatıyor.
  Madde 2:
  Kabullenmemin ardından yapılacak en güzel şey evin şeklini değiştirmek! Süper bir yöntem tüm anılar bir anda evin farklı köşelerine dağılıyor ve size yeni bir yaşam alanı yaratıyor. Eve yeni bir aydınlatma alın tüm eşyaların ne kadar farklı gözüktüğüne inanamayacaksınız.
  Madde 3:
  Birlikte çekilmiş fotoğrafların olduğu o duvar var ya tebrikler artık sizin! İstediğiniz tabloyu sevdiğiniz sanatçının/filmin karelerini ya da arkadaşlarınızla harika dakikaları ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafları yeni çerçevelerinize yerleştirip duvarınıza asabilirsiniz. Onunla çekilen fotoğrafları ne mi yapacaksınız? Yırtıp atmak yok çekmece diye bir şey var değil mi?
  Madde 4:
  Birlikte satın aldığınız objeleri ortalıkta tutmamakta fayda var. Eğer gerçekten kullandığınız pratik eşyalarsa en kötü yerini değiştirin ya da boyayabiliyorsanız boyayın. Olmadı sizin tarzınızı yansıtan bir dolu obje satın alabilir artık burası benim evim benim tarzım diyebilirsiniz.


  Madde 5:
  Yatak odanızı boyayın! Yeni nevresim takımları alın yatağınıza bol bol yastıkla doldurun. Burası sizin konfor odanız olsun. Başucunuza sevdiğiniz kitapları dizin lambanızı kendinize göre ayarlayın ne de olsa artık sizin odanız burası. İsterseniz sabaha kadar kitap okuyabilirsiniz olmadı sevdiğiniz kitapları dinleyebilirsiniz! Evet bu da son moda.
  Madde 6:
  Banyoda size çok yer açıldı değil mi? O zaman güzelleşmeniz için bir dolu ürünü buraya taşıyabilir köşe bucak gizlediğiniz o kremleri banyonuza dizebilir onun köşenize uzaktan bakıp gülümseyebilirsiniz. Parfümünüzü de yenilemekte fayda var! Tabii küveti doldurup saatlerce keyif yapacağınız o dakikaları söylemiyoruz bile! Bu anı yumuşacık bir bornozla da taçlandırabilirsiniz. Evin sultanı sizsiniz!
  Madde 7:
  Giysiler giysilerimiz. Evet öncelikle onun giysilerini güzelce paketlediniz ve teslim ettiniz. Dolabınızda çok yer açıldı. Ne yapmalı? Hemen alışverişe koşmayın bırakın o dolap yavaş yavaş dolsun. Üst üste koyduğunuz ve buruşan giysilerinizi rahatça dizebilir artık ütüsü bozulmadan dolaptan çıkarıp giyebilirsiniz. Onun o çok sevdiği tişörtü de mümkünse yer bezi yapın. Çok eğleneceksiniz!
  Madde 8:
  Artık bu kadar değişikliğin üzerine evde bir parti yapılır ama değil mi? Bu kadar kişi eve nasıl sığacak derseniz son moda koltuklara bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. O kadar yemek yapmaya gerek olmadığını hemen belirtelim. Ufak çerezliklere doldurduğunuz yiyecekler gece boyunca herkesin gözdesi olacaktır. Birkaç ufak kanepe ile geceyi kurtarabilirsiniz. Maksat eğlence ama değil mi?
  Madde 9:
  Parti gecesi bir dolu fotoğraf çekebilir o fotoğrafları duvarlara asabilir yeni aldığınız konsolun üzerine dizebilir evinizdeki keyifli anları devamlı hatırlayabilirsiniz. Böyle eski anıları da bir şekilde sıfırlamış olursunuz.
  Madde 10:
  O partide hoşlandığınız kişi sizi mi arıyor tekrar düşünün. Evi daha yeni değiştirdiniz! Kapıyı da kim o demeden sakın açmayın!

  alıntıdır.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Sevgiliden ayrılınca evde yapılacak şeylerden en iyisi çikolata yemektir bence son ses müzik dinlemek yada çılgınlar gibi dans etmek, yemek yemek,sağa sola sataşmak.Aslında ne yaparsan asla aklından çıkmaz ve sürekli ağlamak istersin en iyisi de ağlamaktır hiç olmazsa söylemek istediklerin şeyleri ağlayarak içinden atarsın..Şahsen kendim de öyle yapıyorum ve çok iyi geliyor rahatlıyorum bir zamana kadar.
+ Yorum Gönder


sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler,  sevgiliden ayrılınca yapılması gerekenler,  ayrılınca yapılması gerekenler,  sevgiliyle yapılması gereken 10 şey,  sevgiliden ayrılınca yapılmaması gerekenler,  ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler