+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Evli biriyle aşk yaşamak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Evli biriyle aşk yaşamak
  Evli biriyle aşk yaşamak

  ak7h.jpg
  Kabullenememek: Birbirinizi çok sevseniz de onun evli olması kafanızda hep bir soru işareti bırakacaktır. Çünkü size göre bu ilişkinin geleceği yoktur. Bu yüzden ilişkiyi bitirip bitirmemek arasında hep bocalayacaksınız. Bir yanınız ondan vazgeçemeyeceğinizi söyleyecek, diğer yanınız “Bu iş mutlaka bitmeli” diyecektir. Bu ikilem de ilişkiyi mutlaka kopma noktasına getirecektir.

  ***

  Ulaşamamak: Türk toplumunda evli bir kadının bir başka erkeğe aşık olması daha vahim sonuçlar doğurur. Erkeklerin evliyken başkasıyla ilişkiye girmesi daha bir kabul edilir. Oysa aynı şeyi kadın yapar ve ortaya çıkarsa gerçekten çok acı şeylerle karşılaşabilir. Bu yüzden de kendisini kısıtlar ve aşık olduğu kişiye ulaşamaz.
  ***

  Ne yardan ne serden: Evlilikten vazgeçmek zordur. Bu yüzden insanlar zarar vermediği sürece hem evliliği, hem de diğer ilişkiyi birlikte sürdürme yolunu seçerler. Ancak öyle bir noktaya gelir ki, her ikisinde de sorun yaşanmaya başlanır. İşte o zaman tercih gerekir. Ve bu durumda da seçilecek kişi çoğunlukla insanın ‘eşi’ olur.

  ***

  Yuva yıkma fikri: Bir başkasının mutsuzluğu üzerine kurulacak birlikteliğin yürümesi de çok zordur. Çok fazla özveri ister. Bu yüzden tarafların birbirlerine çok daha fazla anlayışlı olması gerekir. Ancak unutulmamalıdır ki, eşlerden biri mutluluğu bir başkasında arıyorsa, zaten o evlilik fiilen bitmiş demektir. Bu yüzden ortada yıkılacak yuva da kalmamıştır.

  ***

  Ailelerin tepkisi: Hiçbir aile, evladının evli bir insanla birlikte olmasını kabullenemez. Böyle bir ilişkiye başladığınız zaman ailenizi de karşınıza almayı göze alacaksınız demektir. Eğer göze alamıyorsanız, ilişkiyi bir an önce bitirmek zorundasınız.

  ***

  İlgi azlığı: Evli aşık ikiye bölünmüş durumdadır. Bir yandan sizinle diğer yandan da eşi ve çocuklarıyla ilgilenmek zorundadır. Bu nedenle iki tarafa da tam anlamıyla konsantre olamayacaktır. Üstelik siz ikinci insan konumundasınız. Evli biriyle birlikteyseniz aynı yataktayken dahi çocuğu hastalandığı zaman sizi öylece bırakıp gidecektir.

  ***

  Evli biriyle aşk yaşıyor olmanız, sizin kötü biri olduğunuz anlamına gelmez. Hatta bazı durumlarda diğerlerine göre çok daha yürekli olduğunuzu gösterir. Ama bu işin zorlukları da ortada. Bilin ki, herkes kendi tercihini yaşar ve herkes kendi yaşadığından sorumludur. İlişki her yönüyle size aittir ve dilediğinizi yaşamak da sizin tercihinizdir.
  Mehmet Coşkundeniz
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Evli biri ile aşk yaşamak günümüz de moda olmuş bir şeydir genelikle evli kadın değil de evli erkek evli olmayan bir kız ile aşk yaşamaktadır ve bu da çok günah bir şeydir.
+ Yorum Gönder


evli biri baskasina sevgi sozleri