+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Benim hiç kalbim olmadı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Benim hiç kalbim olmadı
  Benim hiç kalbim olmadı


  Ben çocukken o kadar sessiz ağlardım ki bazen kendim bile fark etmezdim ağladığımı. Çoğu zaman gölgelere saklanırdım. İnsaların içine çıkıncada hep şirin, o başı okşanmak istenen sevimli kız olurdum. Ben hep kendimi nasıl sevdirebileceğimi düşündüm.Hiç kimsen yoksa kendini sevdirmek zorundasındır. Babalarından şikayet eden kızları can kulağıyla dinlerdim hep. Benim kavga edicek bir babam olmadı. Bana bağırıp çağıracak, sonrada pişman olduğunda gelip ne diyeceğini bilemeyecek bir babam olmadı. Giydiklerime karışan bir babam olmadı.

  hiç kalbim olmadı.jpg
  Okuduğum kitapları, seyrettiğim filmleri, dinlediğim müzikleri gizlice kontrol eden bir babam olmadı. Eve 5 dakika geç kaldığımda başıma bir iş gelmiş olabileceğini düşünen bir babam olmadı. Erkek arkadaşım olduğunu öğrendiğinde dünyası başına yıkılan bir babam olmadı. Çevremin beni kötü yola düşürmeye çalışan adamlarla dolu olduğunu düşünen bir babam olmadı. Bütün kızların vardı kavgalı olduğu bir babası. Ve hepsi bütün o kavgalardan sonra dönüp dolaşıp yine barışmışlarda babalarıyla. Birbirlerini anlamış herşeyi affetmiş eski günlere dönmüşlerdi. Çünkü bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babanın kalbide kıza. Benim hiç kalbim olmadı.
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Anne ve babasız büyüyen çocuklar sevgiden ve merhametten uzakta yaşadıkları için çok küçük yaşta ağır yükler edinir sürekli olarak büyük olarak yaşarlar. Herkes onlardan büyük olmalarını ve olgun davranmalarını beklediği için belli bir yerden sonra büyük gibi yaşamaya başlar ve zamanla katılaşmaya yada içlerinde kopan fırtınaları şiirlere ve sözlere dökerler.
+ Yorum Gönder


benim hiç kalbim olmadı sözleri,  benim hiç babam olmadı sözleri,  benim hiç kalbim olmadı,  benim hiç babam olmadı,  bu hic olmadi,  benim hiç babam olmadı sözleri