+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Hey Seni Seviyorum Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Hey Seni Seviyorum
  Hey Seni Seviyorum

  Hey Seni Seviyorum Diyeceğim  Hey! Yine ''seni seviyorum'' diyeceğim, ''yine de seni seviyorum'' diyeceğim. Sonra, ''hep değil ama yer yer aklımdasın.''Ve hafif bir özlem..hey! Seni çok seviyorum.
  Seni Seviyorum2.jpg.  Ben değiştim biraz da, yani dört buçuk ayda ne kadar olabilirse o kadar değiştim hayatım.Riyakar bir aşık değilim öyle..Kimi seviyorsam o, arkadaş! Dedim. Bir başkasına gerek mi vardı değil mi? İstersem gelir misin bilmiyorum da, gel derim ben. Çünkü değiştim hayatım.

  Artık denize bakıp dalgasını görmüyorum çünkü denize bakınca gözyaşlarını da görebiliyorum artık ve mendiller işliyorum deniz kenarında. Uğrar mısın yanıma ağlamak için bilmiyorum da, yine de ağlarken görürsem diye sana mendiller işliyorum hayatım.Köşelerine güzel bebeğimizin yeşil gözlerini işledim hatta.. Nasip midir elinin değmesi bilmiyorum da, olursa diye en yumuşağını seçtim kumaşın..  Ben biraz değiştim hayatım..Artık birileri susunca konuşmaya başlamıyorum, birileriyle susabiliyorum, sessizlikten korkmuyorum çünkü, senin sesini duyabiliyorum kulağımda artık. Yine habersizden gelip, eğilip kulağıma, mırıldanır mısın o güzel şarkıyı bilmiyorum da, belki denersin diye uslu uslu oturuyorum öyle ve senin sevdiğin kokuyu sıkıyorum boynuma.  Sonra gece oluyor hayatım, karanlık oluyor odam, mendildeki yeşil göz öylece bana bakıyor ve o güzel şarkıyı mırıldanıyoruz birlikte. Gelmiyorsun ya, gel derim ben.''Bak bana, değiştim'' diyeceğim ama gözlerini denk getiremiyorum hayatım. Gözlerimiz değer mi birbirine bilmiyorum da, değerse diye hiç ağlamıyorum. Mendilim elimde, oturmuş seni bekliyorum, bakarsan gel derim ben.
 2. Asel
  Bayan Üye

  Hey Seni Seviyorum


  Seviyorum sevmenin acı verdiğini, her sevenin sevilmediğini bile bile.. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

  Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin onu sevdiğinden..

  Sana nasıl seviyorum dediğim merak ediyorsan çok sevdiğin uğrunda öleceğin birine seni seviyorum de.

  Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

  Hergün seni düşünmek ve yokluğunu farketmek nasıl acı veriyor bana bilirmisin. Bir gün sende severmisin.

  Seni tahmin değil, tahammül edemiyeceğin kadar çok seviyorum gül’m.

  Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.

  Aklım seni düşünüyor.
  Gözlerim seni arıyor.
  Kalbim senin için çarpıyor.
  Yahu bu organlar benim degil mi?
  Neden hep sana çalışıyor?!

+ Yorum Gönder