+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Aşk Yazıları Forumunda Aşk Eşittir Hayal Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Aşk Eşittir Hayal
  Aşk Eşittir Hayal

  Hayal=Aşk


  Aşk dediğimiz şey ya vahim bir yanlış anlaşılmadır
  yada kötü bir hayal kurma tarzı" A.İlhan


  Aşk hakkında,aşkın her yönü hakkında herkes birşeyler yazabilir. Başka bir deyişle tekilleştiremeyiz o "biricik" duygumuzu, bize özgüdür çünkü. Kime aşık olduğumuz yada olacağımız da benliğimizin içindeki özel kriptolardadır. Bu kriptolar,kalbimiz ve beynimiz insanın aşk sistemidir,bu sistemlerde bizlere özeldir elbette
  hayal-ve-a-k.jpg

  Ama bu sistemleri çalıştıran şey hep aynıdır insanlarda belki de hayvanlarda bile: "hayallerimiz". Biz aslında aşkı da sonrasındaki acıyı da kendimiz yaratırız. Bizim için "herkes" gibi olan birini önce hayallerimize aktarır,sonra da üretilen hayalleri aşk sistemimizi çalıştırmak için kullanmaya başlarız. Bu noktadan sonra yapabileceğimiz fazla bir şey kalmamıştır artık. Çünkü sistem hayallerin bağımlısı olmuştur, elbette bu hayaller bir gün tükenecektir. İşte o zaman da aşk sistemimizde yoksunluk belirtileri çıkar ortaya; biz bu yoksunluk belirtlerine "aşk acısı" diyoruz.
  Sonra sistem iflas eder bir gün, çünkü yoksunluk dayanılmaz bir hal alır.Sistemler bozulur. Aslında bozuk dediğimiz şey kırılan kalbimizdir.
 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  örneğin bir kıza aşık oldunuz ve çıkmaya başlıyorsunuz sevgilinize mesaj atarsınız cevap vermez ararsınız kapatır sizde merak edip evine gidersiniz ama annesi evde olmadığını söyler sizde merak edip aramaya çıkarsınız ama ne yazık ki sevgilinizi bir başkasıyla el ele tutuştuğunu görürsünüz ve o anda aşkın hayal olduğunu anlarsınız ve aşk acısına düşersiniz bazen intihar etmek istersiniz.İçki ye bile düşersiniz.
+ Yorum Gönder