+ Yorum Gönder
Atasözlerimiz ve Deyimler ve Atasözleri Forumunda Zararın neresinden dönersen kârdır atasözü açıklaması Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Zararın neresinden dönersen kârdır atasözü açıklaması
  Zararın neresinden dönersen kârdır atasözü açıklaması

  Açıklaması:
  Sürüp giden zararlı bir işten ne denli erken vazgeçersek, daha sonra uğrayacağımız zararı o denli azaltmış, sonuç olarak o kadar kâr etmiş oluruz.
 2. Ziyaretçi

  Bir iş devamlı olarak zarar ediyorsa o işi bırakmak gerekir
 3. Ziyaretçi
  bununla ilgili kompozisyonda yazar mısınız
 4. Ziyaretçi
  bununla ilgili kompazison yazarmısnız acele


  teşekkür ederim eğee yaparsanız

 5. Asel
  Bayan Üye
  Zararın neresinden dönersen kârdır kompozisyon

  Zararın neresinden dönersen kârdır konulu yazı  Zararlı bir işten ne kadar erken vazgeçersek, göreceğimiz zararı azaltmış oluruz. insan, her işe kar etmek, başarmak amacıyla başlar. Ama iş yürürken elde olmayan nedenlerle işin zararla sonuçlanacağını anladığı anda, o işi hemen bırakması gerekir.
  Tabii, önce işi düzeltmek için çabalar. Çabası da boşa gidince, o iş üzerinde fazla ısrar etmemelidir. Şimdiye kadar edilen zararlara bir yenisini eklememek için yapılacak en iyi şey, zarar yolundaki işten geri dönmek olur. Böylece bundan sonra edilecek zarar, kar sayılır.
  Yenilgiyi onur konusu yapar, ille de işimize devam edersek zararımız daha da artar. Üstelik bu zararı yine biz karşılarız.


 6. Ziyaretçi
  çok saolun çok işime yaradı.

 7. Ziyaretçi
  sagolun çok işime yaradı 100 aldım süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

+ Yorum Gönder


zararın neresinden dönersen kardır,  zararın neresinden dönersen kardır atasözü ile ilgili kompozisyon,  zararın neresinden dönersen kardır atasözü kompozisyon,  nereden dönersen kardır zarardan,  zararın neresinden dönersen kardır anlamı,  zararın neresinden dönersen kardır atasözünün açıklaması