+ Yorum Gönder
Atatürk Forumu ve Atatürk'ün inkilapları Forumunda Atatürk İlke Ve İnkilapları Öncesi Ve Sonrası İle İlgili Resimler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Atatürk İlke Ve İnkilapları Öncesi Ve Sonrası İle İlgili Resimler
  Atatürk İlke Ve İnkilapları Öncesi Ve Sonrası İle İlgili Resimler

  atat-rk-lke-ve-nkilaplar-1.jpg

  Atatürk İlke Ve İnkilapları2.jpg

  atat-rk-lke-ve-nkilaplar-3.jpg

  Atatürk İnkilaplarının Öncesi Ve Sonrası Kılık Kıyafet Demokrasi Laiklik Cumhuriyet Harf Devrimi Resimleri Atatürk İlkeleri Öncesi Atatürk  Atatürk İlke Ve İnkilapları Öncesi Ve Sonrası İle İlgili Resimler Varmı? Atatürk İnkılaplarından Önce Ve Sonra İnkilaplarla İlgili Resimler Atatürk İnkilaplarının Öncesi Ve Sonrası Kılık Kıyafet Demokrasi Laiklik Cumhuriyet Harf Devrimi Resimleri Atatürk İlkeleri Öncesi Atatürk İlkeleri Sonrası Atatürk İlke Ve İnkilapları Atatürk İlke Ve İnkilapları Resimleri 2. Mrtçlk
  Devamlı Üye

  Atatürk'ün yapmış olduğu inkılaplarla Daha yeni bir devlet yaratılmak istenmektedir.Yönetim biçimden, kılıktan kıyafete, eğitimden yaşam tarzına kadar bir çok şeyde değişiklik yapılarak yeni bir Türkiye Cumhuriyeti yaratılmıştır.
 3. CANGÜLER
  Bayan Üye
  İnkılaplar öncesinde devlet büyük bir sıkıntı içerisindeyken yapılan devrimler ve iyileştirmeler sonucundan devletimiz eğitim, sanat, demokrasi, özgürlük ve eşitlik gibi bir çok alanda kendile yakışır bir şekilde halkını korumuş ve yüceltmiştir.
+ Yorum Gönder


atatürk ilke ve inkılapları,  atatürk ilkeleri ile ilgili resimler,  atatürk ilkeleri öncesi ve sonrası,  atatürk ilkeleri ile ilgili görseller,  atatürk ilkeleri ve inkılapları,  atatürkün ilke ve inkilapları