+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. The_MEncH
  Özel Üye

  Avea Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası
  Avea Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası ile ilgili bilgi

  Arkadaşlar hemen bana her yöne kullanabileceğim 500 dakika 19 TL kampanyası ile ilgili bilgiler verir misiniz?

  Avea` dan her yöne kamu paketlerinde bir yenilik daha, Avea her yöne 500 dakika konuşma sadece aylık 19 TL. Avea 19luk tarife kampanyası şimdi Avea` ya gelen ister kamulu ister kamulu olmayan herkese açık.
  Avea Aylık sabit ücret 19 TL, Her yöne ücretsiz görüşme süresi 500 dk, Ücretsiz süre bittikten sonra 29 Kr / Dakika, SMS 40 Kr / SMS.
  Avea Kampanyalar Her Yöne Kampanyaları Gsm Kampanyaları
  Konuşma Kampanyaları Numara Taşıma Kampanyaları Sms Kampanyaları
  Avea Tarifeleri Avea Telefon Kampanyaları Avea Her Yöne Kampanyaları
  Avea 19 TL Kampanyası
  Süper Kamu Küçük Paket`te her yöne 500 dakika konuşmak ayda sadece 19 TL.*
  Üstelik Avea 19 ` luk tarife kısa bir süre için Avea`ya gelen herkese açık! Şimdi numara taşımada, yeni abonelikte ve faturasız tarifelerden geçişte Kamu çalışanı olmasanız da bu tarifelerden yararlanabilirsiniz!

  Avea Süper Kamu Küçük Paket Tarifesi
  - Avea 19 luk Tarife aylık ücreti, numara taşıma ve yeni abonelikte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL; faturasız ve faturalı hattan tarife değişiminde ilk fatura döneminden itibaren 25 TL`dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
  - Avea 19 TL Kampanyasında her fatura döneminde yurt içi her yöne 500 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
  - Avea 19 luk Tarife Kampanyası kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, aylık 19 TL tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak 25 TL üzerinden hesaplanır.
  - İlk 6 ay indirimli aylık ücret uygulamasından her bir hat için yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
  - 09.05.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea`ya taşıyarak tarifeye kayıt olan müşteriler için aylık ücret 25 TL`dir.


  Avea 19 Luk Tarife Kampanyası Başvuru
  Avea 19 luk Tarifeye, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile abone olacak müşterilerin Avea bayilerine yanlarında kimlik belgeleri ve adlarına düzenlenmiş bir fatura ile gelmeleri yeterlidir.

  Avea 19 TL Kampanyasına bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak tüm Kamu çalışanları ve emeklileri, Avea bayilerine aşağıda belirtilen kamu çalışanı veya emeklisi olduklarına dair belgelerden birini getirerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

  Avea 19 TL Kampanyasına, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamulu bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Kamu hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Detaylar için tıklayın.

  Halen Avea Kamu tarifelerinden birini kullanıp bu tarifelere geçmek isteyen müşterilerimiz, Süper Kamu Küçük Paket için "KUCUK", Süper Kamu için "SUPER" yazıp "2010"a ücretsiz SMS atarak tarife geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler.
 2. Acil

  Avea Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


avea kampanyaları her yöne,  avea süper kamu küçük tarifesi,  avea her yöne kampanyaları,  avea kampanyalar her yöne,  avea heryone kampanyaları