+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea günlük sınırsız paket nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Avea günlük sınırsız paket nasıl yapılır

  Aveadan günlük sınırsız paket

  Arkadaşlar ben paketimi günlük sınırsız paketine çevirmek istiyorum lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

  Bugünün sohbeti yarına kalmasın, artık tüm Avealılarla günlük sınırsız konuşabileceksiniz.

  Günlük Aveaiçi Sınırsız konuşmak için hemen AVEAICI yazıp 2460'a gönderin, sadece 2 TL karşılığında gün boyu doya doya konuşun!


  * Faturasız Avea Çalışan Tarifesi, Faturasız Avea Çalışan Aile Tarifesi, Faturasız Standart Tarife ve Kontör Ofiste Tarifesi haricindeki bireysel faturasız tarifelerde bulunan abonelerin faydalanabilecekleri Günlük Aveaiçi Sınırsız paketi 2 TL karşılığında sunulacaktır.
  * Günlük Aveaiçi Sınırsız paketi abonelerin günlük kullanabilecekleri Aveaiçi sınırsız konuşma içermektedir.
  * Müşterilerimizin, günlük Aveaiçi sınırsız konuşma paketinden faydalanabilmek için AVEAICI yazıp 2460'a kısa mesaj göndermeleri gerekecektir.
  * Paketlerde sunulan dakikalar o gün içinde 22:00'a kadar kayıt olan aboneler için 23:59'a kadar, 22:00 sonrasında kayıt olanlar için ise ertesi gün 23:59'a kadar geçerli olacaktır. Bu sebeple Günlük Aveaiçi Sınırsız paketini alan abonelerin sınırsız konuşması için, o gün içinde 22:00'a kadar kayıt olmaları durumunda 23:59'a kadar geçerli 1440 dakika (24 saat x 60 dakika), 22:00 sonrasında kayıt olmaları durumunda ise ertesi gün 23:59'a kadar geçerli olan 1560 dakika (26 saat x 60 dakika) verilecektir.
  * Paket kapsamındaki dakikaların kalan kullanım miktarları KALAN AVEAICI yazıp 2460'a ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilecektir.
  * Paket kullanım süresi sona erdiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.
  * Müşterilerimiz paketlerden gün içinde bir kez faydalanabilecek, aynı gün içinde ikinci bir paketi satın alamayacaktır.
  * Paket otomatik olarak yenilenmeyecek, abonelerimiz dilerlerse bir sonraki gün yeniden kayıt olarak paketi satın alabileceklerdir.
  * Faturasız müşterilerimizin paketi satın alabilmesi için hattında en az 2,5TL bakiyesi olmalıdır.
  * Paket kapsamındaki dakikalar devredilemeyecek ve transfer edilemeyecektir.
  * Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paket kapsamındaki dakikalar tüketildiğinde abonelere Avea tarafından bilgi mesajı gönderilecektir.
  * Günlük konuşma paketlerinden faydalanan aboneler aynı anda başka paketlerden faydalanabileceklerdir.
  * Günlük Avealılarla Sınırsız Paketi, 05.11.2011 saat 22:00 ile 09.11.2011 saat 22:00 tarihleri arasında satışa kapalı olacaktır. 09.11.2011 tarihi saat 22:00�dan itibaren, paketin satışına devam edilecektir.
 2. Acil

  Avea günlük sınırsız paket nasıl yapılır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


avea içi dakika yapma,  avea dakika yapma,  avea içi konuşma paketleri,  Avea günlük dakika,  avea bedava dakika nasıl yapılır,  aveada 2 tlye dakika nasıl yapılır