+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Genç Tarife Nasıl Yenilenir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Avea Genç Tarife Nasıl Yenilenir
  Avea Genç Tarife Nasıl Yenilenir kısaca bilgi

  Arkadaşlar ben genç tarifeye geçmek istiyorum bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

  Faturasız 19 TL'lik Genç Paket" e kayıt oldum. İlk ay sorunsuz şekilde kullandım. Daha sonra bakiye yetersizliğinden dolayı paket yenilenmedi. TL yükleyip tekrar pakete kayıt olmak istedim; fakat paket kaydımın bulunmadığı uyarısı geldi. Kayıt olmak istediğimde tekrar tekrar başka bir pakete kayıt olmam için bilgi sms'i geliyor.

  "Genç Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Genç Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik numaralarını 1991'e göndererek, Genç Paket'i alabilirler."


  Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.

  Genç Paket 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.

  Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli kredi yok ise 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapılırsa paket otomatik tanımlanır.
 2. Acil

  Avea Genç Tarife Nasıl Yenilenir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


avea genç paket,  avea genç paket yenileme,  avea genç tarife ,  avea genç paket nasıl yapılır,  avea genç paket yenileme nasıl yapılır,  aveada genç paket yenileme