+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Baba Tarife Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Avea Baba Tarife
  Baba Tarife

  Arkadaşlar sizce baba tarifesi ne anlama geliyor veya ne işe yarıyor bana bu tarife hakkında bilgi verir misiniz?


  j9z.jpg
  Tarife kapsamında 1.000 her yöne dakika ve 1.000 her yöne SMS sunulmaktadır.
  Tarifenin aylık ücreti, yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 39 TL, sonrasında 45 TL'dir.
  Tarifenin aylık ücreti, faturalı Avea tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için 55 TL'dir.
  08.03.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 55 TL'dir.
  01.06.2011 tarihi öncesinde Baba Tarife'ye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 39 TL'dir.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  Tarifeye mevcut faturalı tarifelerden geçiş; SMS, Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri; mevcut faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri aracılığıyla yapılabilir.
  Halen bir faturalı Avea hattı kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşteriler "BABA" yazıp "6363" e ücretsiz SMS atarak, Baba Tarife'ye abone olabilirler.
  Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakikalar ve SMS'ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
  Aylık yurt içi her yöne 1.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 41,5 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
  Aylık yurt içi her yöne 1.000 SMS'i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 41,5 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.
  Tarife kapsamında sabit ücretin indirimli olarak yansıtılacağı fatura dönemlerinden birinde; ilgili fatura dönemi tamamlanmadan mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığı, hattın iptal edildiği, numaranın diğer operatörlere taşındığı durumlarda, bu işlemin yapıldığı ilgili fatura dönemindeki aylık ücret tarifenin indirimsiz fiyatı üzerinden, kampanyaya dâhil olunan gün sayısı ile orantılı şekilde yansıtılacaktır. Numara taşıma ile tarifeye gelen müşteriler için, ilk fatura döneminde; fatura dönemi tamamlanmadan tarifeden çıkılması durumunda, aylık ücret 55 TL üzerinden, kampanyaya dâhil olunan gün sayısı ile orantılı olarak hesaplanacaktır.
  Tarifede bulunan aboneler Yurtdışı Aranma Kampanyasından faydalanabilirler.
  Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
  Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderimlerinde kullanılamaz.
  Tarife dahilinde sunulan ücretsiz dakikalar ve SMS'ler devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
  Tarifenizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

  avea.jpg
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Avea da bulunan baba terife si çok kişi tarafından tercih edilmektedir bu kampanyanın verdiği ayrıcalıklar şöyledir bin dakika her yöne bin sms de her yöne vermektedir.
+ Yorum Gönder


avea,  AVEA logo,  avea resimleri