+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Faturasız Kral Tarife Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Avea Faturasız Kral Tarife
  Kral Tarife

  Arkadaşlar benim bugün Avea faturasız kral tarifeye geçmem gerekiyor bana yardımcı olur musunuz?

  Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için Avea bayilerine gelin.
  Faturasız Avealılar
  K
  R
  A
  L
  yazıp
  6
  3
  6
  3
  e gönderin
  Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  Kral Tarife’deki müşteriler yükledikleri TL kadar gün boyunca her yöne dakikası 10 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
  Kral Tarife’deki müşteriler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar. Müşteriler yükleme yaptıkları TL tutarı kadar gün boyunca indirimli tarifeden faydalanabilirler ve anılan gün sayısı tüketildikten sonra yeniden yükleme yapmadıkları durumda yurtiçi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 41,5 kuruştan ücretlendirilmektedir.
  Tarifede indirimli fiyatların maksimum geçerlilik süresi 90 gündür. Müşterilerin 90 TL üzerinde yaptıkları yüklemelerde indirimli süre 90 gün olarak kabul edilir.
  Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir.
  Kral Tarife’de yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 41,5 kuruştan ücretlendirilmektedir.
  Kral Tarife’ye özel Numara Taşıma teklifi 10 Mayıs 2011 tarihine kadar numara taşıma işlemi tamamlanmış müşteriler için geçerlidir. 10 Mayıs 2011 tarihinde ve sonrasında tamamlanacak olan numara taşıma işlemleri için kampanya geçerli olmayacaktır.
  Kral Tarife’de olmayan faturasız Avea müşterileri, KRAL yazıp 6363’a kısa mesaj göndererek Kral Tarife’ye geçebilirler.
  Kral Tarife’ye yeni hat satın alarak gelen müşterilerden geçiş ücreti alınmamaktadır.
  Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen müşterilerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.
  Kral Tarife'de olmayan faturalı Avea müşterilerinden, Kral Tarife'ye geçişlerde, KDV ve ÖİV dâhil 20 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Bu ücret son faturaya yansıtılmaktadır.

  Her Yöne Arama Kapsamı

  Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.
  TL Yükleme Bilgisi

  Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem Avea’da!

  Avea' da cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden Avea satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
  Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
  Telsiz Kullanım Ücreti

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2012 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2011 yılında 13,20 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2012 yılı için 14,56 TL olarak belirlenmiştir. Faturasız müşterilerimizden Eylül 2011 itibarıyla aylık 1,1 TL olarak tahsil etmeye başladığımız Telsiz Kullanım Ücreti, Ocak 2012 itibarıyla aylık 1,21 TL olarak tahsil edilecektir.

  Standart Tarife’deki müşterilerimizden, Telsiz Kullanım Ücreti alınmamaktadır. Bu tarife ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

  Ayrıca, 2012 yılı içinde numarasını taşıyarak Avea'ya gelen faturasız müşterilerimizden 2012 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk 7 ayı boyunca, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.
 2. Acil

  Avea Faturasız Kral Tarife isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


kral tarife