+ Yorum Gönder
Operatörler ve Avea Forumunda Avea Yılbaşı Alışveriş Kampanyası 2013 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Avea Yılbaşı Alışveriş Kampanyası 2013
  Avea Yılbaşı Alışverişleri Kampanya Detayları

  Hemen lütfen bana Avea yılbaşı alışveriş kampanya detayları hakkında bilgi


  - Avea, “Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla yeni yılda da çok özel marka ortaklıklarına imza atıyor.

  - Avealılar online alışveriş sitelerinden yapacakları alışverişlerinde zamandan tasarruf ederken indirim fırsatlarına da sahip olacak.

  - Avea, ev tekstilinden dekorasyona, teknoloji ürünlerinden kozmetik ve modaya birçok alanda faaliyet gösteren e-ticaret platformuyla gerçekleştirdiği işbirlikleriyle müşterilerini ayrıcalıklı teklifler ile buluşturacak.


  yilbasi_avea.jpg
  - Yeni yılda evini küçük dokunuşlarla yenilemek isteyen Avealılar, Altıncadde’nin tüm ev tekstil ve dekorasyon ürünlerine, 140 TL’lik alışverişlerinde 40 TL tutarında indirim ile sahip olurken, Çiçeksepeti’nden %30 indirim kazanacak.

  - Hızlıal ile yapılan işbirliği kapsamında her 250 TL’lik alışverişe 25 TL, 500 TL’lik alışverişe ise 50 TL indirim fırsatı sunulurken, e-bebek’ten yapılan 200 TL’lik alışverişlerde 40 TL indirim fırsatı olacak.

  - Avea Yılbaşı Alışverişleri Kampanyasında Yılbaşı gecesinin en şıkı siz olun

  - Avea yeni yıl gecesi yaklaşırken modayı yakından takip eden müşterilerini de unutmadı.

  - Avealılar Markafoni’den yapacakları 120 TL’lik alışverişte 30 TL, Misspera’dan yapacakları 100 TL’lik alışverişe 20 TL, Enmoda’dan yapacakları 120 TL’lik alışverişte ise 40 TL olmak üzere anında indirim fırsatı yakalarken, en güzel yeni yıl ayakkabılarına Zizigo’nun yüzde 25 indirim imkanı ile sahip olabilecekler.

  - Sunulan yeni yıl kampanyalarının bir özelliği de Avea, Türk Telekom ve müşterilerine aynı anda fayda sunması ve grup sinerjisini pekiştirmesi.

  - Avea’nın yeni yıla özel tasarladığı ayrıcalıklı marka ortaklığı tekliflerinden Türk Telekom ve TTNET müşterileri de yararlanabilecek.

  - Avealılar, ilgili MARKA adını yazıp, 5060’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilecekler.
 2. Acil

  Avea Yılbaşı Alışveriş Kampanyası 2013 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder