+ Yorum Gönder
Dünya Tarihi ve Barışlar ve Savaşlar Forumunda Gerçek soykırımcılar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Gerçek soykırımcılar
  Gerçek soykırımcılar

  Gerçek soykırımcılar hakkında bilgi


  Soykırım bir Avrupa icadıdır. Soykırım batılı beyaz adama yeni topraklar ve dolayısıyla büyük zenginlikler kazandırmıştır, temel dayanagıda ırkçılıktır. İnsanlık tarihinin en iğrenç dönemleri Avrupalılar yüzünden yaşanmıştır.Avrupalı çagımızda bile kendi soykırımlarını görmek özeleştiri yapmak yerine soykırım suçunu siyasal bir silah olarak görüp kullanmakta, tarihinin hiçbir döneminde soykırım yapmamış Türkiyeye , Türk insanına soykırımcı lekesini atabilmektedir.

  Avrupalılar göçmen olarak gittikleri bölgelerin yerli halklarını köle yaptılar, avrupada köle pazarlarında sattılar yada topraklarına madenlerine hayvanlarına sahip olabilmek için işkencelerle öldürdüler.

  Tüm Amerika kıtasında ,Avustralyada , Cezayirden Vietnama, Anadolu topraklarından Güneyafrikaya , Iraktan Afganistana Filistine kadar ,İngiliz, İspanyol, Portekiz, Hollanda ,Belçika ,Almanya, kötü taklitçi ve beceriksiz Yunanistan , İtalya kısacası Avrupa kıtasında kendini medeni sayan ne kadar devlet varsa hepsi ve bunların Amerikaya, Filistine göç eden çocukları, akrabaları dünyanın heryerinde sayısız soykırımlara imza attılar. Sömürgecilik ve sömürgeciliğin ırkçı tabiatından dolayıda hep aynı şekilde davrandılar.

  Tarihin bazı dönemlerindede kendi vatandaşlarına yada Avrupalı ülkeler olarak birbirlerine dahi soykırım yaptılar.Tüm zenginliklerini sömürdükleri altın ,elmas madenlerine el koydukları, atalarını köle yapıp Avrupa pazarlarına getirip sattıkları Afrikadaki ülkelerin insanları bugün ya açlıktan ölüyor yada gene Bm ve Avrupalı askerlerin korumasında birbirlerine kırdırılıyor.Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayanları ise ikinci üçüncü beşinci sınıf insan muamelesi görüyorlar. Avrupalı bugün uluslararası şartlardan dolayı saldıramadıgı Türkiye gibi ülkelerde teröristlere silah dahil maddi ve manevi her türlü desteği vererek kan dökmeye devam ediyor.

  Kendilerini üstün ırk olarak gören , gelişmekte olan yada gelişmemiş olarak nitelendirdikleri ülkelerin insanlarını alt ırklar olarak niteleyip onlara hertürlü soykırımı ve eziyeti layık bulan Avrupalının unuttugu ve unutturmak istediği soykırımları bu sayfalarda bulabileceksiniz. Sayfalar hazır oldukça bu sayfadan linkler vereceğim. Aşagıdaki soykırım listesi Ankara Ticaret Odası tarafından 2004 yılında hazırlanmıştır.
 2. Acil

  Gerçek soykırımcılar isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder