+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Rumen asıllı şarkıcı kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rumen asıllı şarkıcı kimdir








  Rumen asıllı şarkıcı kimdir kısaca cevaplayabilir misiniz. bunun dışında bana bu ruman asıllı sanatçının hayatı hakkında kısa kısa bilgiler verebilir misiniz. mesela ne gibi şarkıları var şarkıları çok beğenildi mi. gibi mesela.







 2. Şemsihan
  Devamlı Üye






  Rumen asıllı şarkıcı kimdir

  Rumen asıllı şarkıcı kimdir.jpg

  Inna, asıl adı Elena Alexandra Apostoleanu olan 16 Ekim 1986 Romanya doğumlu dans ve House müziği sanatçısıdır. Rumen asıllı sanatçı, sahne hayatına 2008 yılında ilk defa HOT albümü ile çıkmıştır. Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, Ispanya, Macaristan, Rusya ve Yunan müzik listelerinde uzun süre birinciliğini korumuştur.

  2009 Yılında Love albümünü çıkaran sanatçı Romanya müzik listelerinde 16. sıraya yükselirken Polonya Eska ödüllerinde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterilmiştir. Love single albümü nün ardından 2009 yılında Deja Vu teklisini piyasaya sürmüş ve Romanya, Rusya, Macaristan ve Bulgaristan‘da muhteşem bir çıkış yakalamıştır.

  Yine 2009 yılında MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En İyi Dans, En İyi Gösteri ve En İyi Çıkış ödüllerini kazanan sempatik sanatçı, Amazing teklisini piyasaya sürdü. Güzel sanatçının bu teklisi 2009 yılının en çok sevilen şarkılarından biri oldu.

  Başarıya doymayan genç sanatçı 2010 yılı başlarında Play&Win ile düet yaptığı 10 Minutes parçalarıyla bazı listelerin üst sıralarında kendini göstermeyi başardı. 5 ay sonrasında Sun is Up teklisinin yayınlanmasının ardından sanatçının hayranları onu yine yalnız bırakmadı ve Sun is Up şarkısı 2010 yılının en çok sevilen şarkısı haline geldi. Bazı TV ve Radyo listelerinin Top List’lerinde 1 numaraya yükselen seksi sanatçı Uzun süre yerini kimselere kaptırmadı.




 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Alexandra Stan bilindiğig ibi rumen asıllı aşırılı ve ayrıca da çok tatlı bir şarkıcıdır. kendisi hem ülkesinde hem dünya da tanınan şarkıları hit olan ve çok beğenilen bir şarkıcıdır. özellikle mr saxobeat adlı şark ıile şöhreti yakalamıştır.




+ Yorum Gönder