+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Ali haydar öner hakkında genel bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ali haydar öner hakkında genel bilgi
  Ali haydar öner hakkında genel bilgi alabilir miyim. mesela Ali haydar öner tam olarak kimdir ve tam olarak kaç yılında nerede dünyaya gelmiştir. bunu dışında bana Ali haydar önerin ne ile meşgul olduğu hakkında da bilgi verebilir misiniz. 2. Şemsihan
  Devamlı Üye

  Ali haydar öner hakkında genel bilgi  Ali haydar öner hayatı hakkında genel bilgi

  Ali Haydar Öner (D. 1948, Sarız, Kayseri, Türkiye), Türk bürokrat.

  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset ve İdare Bilimleri Bölümünden mezun oldu. İçişleri Bakanlığı Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü Kadro Şubesi'nde ve Genel Kurmay Hava Savunma Harekat Merkezi (ADOC)' nde çalıştı. Tomarza, Orhaneli, Gercüş, Karasu, Germencik, Erbaa, Espiye, Tirebolu ve Bor Kaymakamlıkları, Bayburt, Giresun, Çankırı, Isparta Valiliği yaptı. 15 Aralık 2010 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesiile Kırklareli valiliğine atanmıştır. Saadet Şen Öner ile evlidir. Önceki evliliğinden 2 kız çocuk babasıdır.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Ali haydar öner bilindiği gibi ankara üniversitesini okumuş ve oradan da mezun olmuştur. bunun dışında Ali haydar öner bilindiği gibi bürokrattır ve bu kimliği ile tanınmaktadır. son olarak Ali haydar öner bilindiği gibi bir kayserilidir.
+ Yorum Gönder