+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Seminer nedir özellikleri nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Seminer nedir özellikleri nelerdir
  Seminer nedir özellikleri nelerdir? Seminerlerde ne yapılır bana seminerler konusunda çok acil bilgi verebilir misiniz? seminere katılmak zorunlu mudur katılmadan olmuyor mu bana bilgi verin lütfen. 2. Ayşe
  Yeni Üye

  Seminer nedir özellikleri nelerdir

  Seminer nedir özellikleri nelerdir hakkında bilgi

  SEMİNER

  Belirli bir bilim dalındaki gelişmeleri, belli bir bilgi düzeyine sahip kimselere tanıtmak amacıyla düzenlenen ve konunun değişik bölümleri, bu bilim dalında otoritesi ve yeteneği kabul edilen kişiler tarafından açıklanan toplantılardır.

  Yüksek öğretim kurumlarında lisans / lisansüstü öğrenci ve öğreticilerin katılımıyla yapılan seminerler, bu tanıtımın dışındadır. Bunlar yüksek öğretim kurumlarında, öğretim üyesinin yönetimi altında, öğrencilerin yaptıkları araştırmalarla ilgili rapor hazırlama, tartışma biçiminde yürütülen toplantılardır.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Seminerler bir çeşit toplantılardır. Seminerlerde belli bir konuda eğitim verilir bu eğitim alan konusunda uzman kişilerce verilmektedir. Seminerler genellikle eğitim verme amacı ile yapılır. Seminerler genellikle toplantı havasında geçmektedir.
+ Yorum Gönder


seminer nedir özellikleri nelerdir,  seminer nedir özellikleri,  seminerin özellikleri,  seminer nedir,  seminerin özellikleri nelerdir,  seminer özellikleri