+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Bilgi Arşivi Forumunda Bu telefonları açıklayın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bu telefonları açıklayın
  Bu telefonları açıklayın HTC, Nokia akıllı telefonlar ve samsung akıllı telefonlar hakkında bilgi toplamam gerekir. Yardımcı olur musunuz? 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  HTC Nedir
  Uzun zamandır takip ettiğim bir telefon sonunda Türkiye’ye geldi, çok da telefona ihtiyacım olmadığından henüz almadım ama belki almak isterseniz diye, sizin için İnternette kısa bir araştırma yaptım.

  Öncelikle peşin peşin iphone ile htc’yi farklı açılardan karşılaştırmak istiyorum.

  Htc uzun yıllardır pda sektöründe tartışmasız bir numaralı firmasıdır, Türkiye pazarında pek tanınmamasına rağmen dünya genelinde kendisinden söz ettirdiği bir gerçek.

  Iphone gelince, tam bir başarı abidesi, pazar ilk defa bir ürünle gireceksin ve girdiğin ürünle dünya genelinde pda’ya benzeyen bir şeye rakipler aranmaya başlayacak, her çıkan yeni ürün iphone gibimi olacak, ancak bu başarı karşısında teknoloji yakından takip edebiliriz

  Akıllı Telefon (Smartphone) Nedir ?
  Yorum katmadan, internet’in ansiklopedisi olan wikipedia’daki akıllı telefon tanımına bir bakalım. Sıradan (temel telefon yetenekleri ile kısıtlı) telefon (feature phone) ’lara kıyasla daha ileri seviyede işlem yapma kapasitesi bulunan, gelişmiş bağlantı seçenekleri sunan ve üzerinde mobil uygulamaları çalıştırabildiğiniz gelişmiş mobil iletişim cihazlarına akıllı telefon denir.
+ Yorum Gönder