+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3456
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Rüyasında karnındakı bebeği görmek nedir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: Rüyasında karnındakı bebeği görmek nedir?

  rüyada bebek görmek sıkıntı çekerek hak ettiği kazancın az olanı çoğa yükseltmeyi gösterir ama bunu unutma sıkıntı çekerek para kazanacaksın
  Cevap: Rüyasında karnındakı bebeği görmek nedir? frmacil altıncı 6 sayfa Cevap: Rüyasında karnındakı bebeği görmek nedir?

 2. Fatma
  Administrator
  Ben rüyamda 4üz dogurdugumu gördüm fakat biri saglikliydi "normal" kilodaydi diger ücü cok zayif ve nerdeyse adeta bir kurba yavrulari gibi bebek olduklari belirgin ama gelismemis olduklarini gördüm ne demek acaba yardimci olursaniz cok sevinirim !
  İsteklerin gerçekleşeceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına rivayet edilir ve yapılan tüm fedakârlıkların ve özverilerin karşılığının görüleceğine delalet eder. Korkulardan, endişelerden, soru işaretlerinden, huzursuzluk veren kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya tabir edilir.

 3. Ziyaretçi
  Bende aynı rüyayı gördüm merak ediyorum bakıyorum neymiş diye

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3456


rüyada ultrasonda bebek görmek,  rüyada karnında bebek görmek,  rüyada anne karnında bebek görmek,  rüyada ultrasonda erkek bebek görmek,  rüyada karnındaki bebeği görmek,  rüyada anne karnındaki bebeği görmek