+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda E okula girmek için gerekli olan kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  E okula girmek için gerekli olan kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir
  kullanıcı adı ve şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim? E okula gireceğim ama kullanıcı adımı ve şifremi unuttum bana bu konuda bilgi gerekiyor ban bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Yeni şifreyi nasıl alabilirim bana bu konuda b,ilgi, verebilirseniz çok memnun olurum. 2. Mine
  Devamlı Üye

  e okula girmek için gerekli olan kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir

  e okul sisteminden karne notlarınıza artık internetin olduğu her ortamdan ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşmak için neler gerekli peki: İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı'nın sağladığı e okul ilköğretim veli bilgilendirme sitesine giriyoruz. Daha sonra Resimdeki işaretli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.
  e okul Karne Notu Öğrenme Anlatımı:
  1 Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.
  2 Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasını giriniz.
  3 Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasını giriniz.

 3. Ziyaretçi
  Ya Ona Bizde Biliyoruz
 4. Ziyaretçi
  şifremi unuttum öğrenmek istiyorum

 5. Ziyaretçi
  Cevap: e okula girmek için gerekli olan kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir
  şifremi unuttum öğrenmek istiyorum


  Kaynak: http://www.alasayvan.net/soru-lar-il...#ixzz1sKPp9O46 çok zekisin ya

 6. Gülşen
  Devamlı Üye
  E okula girmek isteyen veliler kendi tclerini girip çocuklarının okul numarasını girdikten sonra güvenlik kodunu girerek e okula girerek veli bilgilendirme sistemine girebilirler. Öğretmen olupta şifrelerini unutanlar ise bağlı oldukları okulun müdürüne giderek yeni şifre isteyebilirler.

+ Yorum Gönder


e okul kullanıcı adı ve şifre öğrenme,  e okul kullanıcı adı ve şifre alma,  e okuldaki kullanıcı adı nedir,  e okul kullanıcı adı nedir,  e okul kullanıcı adı şifre,  e okulda kullanıcı adı nedir