+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Temyiz dilekçesi nasıl yazılır Temyiz Dilekçesi Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Temyiz dilekçesi nasıl yazılır Temyiz Dilekçesi Örneği
  mahkemenin vermiş olduğu kararın temyiz yolu açıktır nasıl dilekçe yazarım? lütfen yardımcı olun temyiz dilekçesi nasıl yazılır 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Temiz Dilekçesi örneği temyiz işlerinde kullanilir. Temyiz Dilekçesi Örneği aşağidaki gibidir. Herhangi bir sorun yada sorunuz olursa bizlere yorum olarak yazarsaniz elimizden geldiği gibi yardimci olmaya çalişiriz..


  ANKARA… SULH HUKUK HAKİMLİĞİNE …


  DOSYA NO : …. / ….E.,…./….K.
  CEVAP VEREN (DAVACI) :
  ADRESİ :
  TEMİZ EDEN (DAVALI) :
  ADRESİ :
  DAVA KONUSU :
  TEBLİĞ TARİHİ : …/…/…
  AÇIKLAMALAR :
 3. Ziyaretçi
  sayın yetkilim apartman yöneticimiz binanın dış yalıtımını yaptırıp benden arsa payıma düşeni talep etti bende yapım aşamasında yetkililerce onaylı ve sığınak ve bodrum katın yalıtımın yapılmaması neticesinde ödeme yapmayacağımı belirtim bunun üzerine mahkemeya verdi ve 3 sene sonunda kısmi ödeme kararı cıktı.Bende temyize götürdüm.18.hukuk dairesinden gerekceli olmayan ve yerel mahkemenin kararını onadı şimdi ben kararın düzeltilmesi için yeniden yazmak istiyorum.

  Yargıyı etkileyecek iyi bir yargı düzeltme dilekcesi olarak bunu kullanacağım..

  Teşekkur ederim
+ Yorum Gönder


temyiz dilekçesi nasıl yazılır,  danıştay temyiz dilekçesi örneği,  temyiz dilekçesi nasıl yazılır temyiz dilekçesi örneği,  danıştay temyiz dilekçe örneği,  danıştaya temyiz dilekçesi,  danıştaya temyiz dilekçesi örneği