+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Atom karıncanın ingilizce olarak özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Atom karıncanın ingilizce olarak özellikleri
  atom karıncanın ingilizce olarak özellikleri nelerdir bana yazabilir misiniz. son olarak bu atom karıncanın ne gibi karakteristik özellikleri vardır. bunu bilmek benim için önemli o yüzden mümkün ise cevabı en kısa sürede alabilir miyim. 2. Ziyaretçi

  Atom karıncanın ingilizce olarak özellikleri

  Films from the dash alternately asleep before the program aired line .. contained very brave and charming adventure with an ant's superpowers. While on saddle could end with bad, whether in the saddle for the peace of mind at all times the city, had already cooperated with the police in the city. Bulk of his work was smallish but very large. He was hit with teeny bulk remove their opponents from place to place like a giant Beginning antenna on a helmet and the "A" writer had a sweater.
  Time will be taken to the event "Beware geliyorrrr Atom Ant," he would shout
  Besiktas Consent to the "Atom Ant" moniker was given pursuant to this cartoon

  Türkçesi..

  Uykudan önce programının dönüşümlü yayınlanan çizgi filmlerindendi.. Süper güçlere sahip oldukça cesur ve şirin bir karıncanın maceralarını içeriyordu. Kötülerle mücade ederken uçabiliyordu, her daim şehrin huzuru için mücade edip, şehrin polisi ile de işbirliği halindeydi. Cüssesi ufacıktı ama yaptığı işler çok büyüktü. O ufacık cüssesi ile dev gibi rakiplerini kaldırıp yerden yere vuruyordu…Başında antenli bir kask ve üstünde ise “A” yazan bir kazağı vardı.
  Olaylara atılacağı zaman “ Savulun Atom Karınca geliyorrrrr” diye bağırırdı…
  Beşiktaşlı Rıza’ya da “Atom Karınca” lakabı bu çizgi filme istinaden verilmişti..
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Atom karıncalar bilindiği gibi doğada bulunan karınca türlerinden biridir. ama atom karınca deyince akla gelen ilk şey bilindiği gibi dünyaca ünlü bir çizgi dizi karakteri olan hayali karakteridir. bilindiği gibi bu karınca oldukça cesur ve komiktir.
+ Yorum Gönder


atom karıncanın ingilizce özellikleri,  atom karıncanın özellikleri,  karıncanın özellikleri ingilizce,  atom karınca ingilizce tanıtımı,  karıncanın ingilizce özellikleri,  karınca ingilizce tanıtımı kısa