+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Ücretsiz facebook ücretsiz facebook a nasıl giriş yapılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ücretsiz facebook ücretsiz facebook a nasıl giriş yapılır?
  nokia c3 modelinden ücretsiz facebook a nasıl giriş yapılır? internet ayarları yapılmıs bulunmakta ama hala giriş olamıyor malesef. unun dışında her telefon ile facebooka giriş yapıla bilinir mi yoksa sadece belli başlı telefonlarda mı girilir. 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  0.facebook.com
  Cep Telefonundan Facebook a Ücretsiz Bağlanma
  Telefondan Ücretsiz Face

  Facebook Kullanıcılarına müjdeli haber. Artık cep telefonunuzdan 0.facebook.com adresine bağlanarak hiçbir ücret ödemeden facebookta gezinebilecekler.  Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell aboneleri, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişip, her an arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantıda kalabilecek.

  Fotoğraf ve grafiklerin link olarak yer aldığı sitede, herhangi bir fotoğrafın linkine tıklayan kullanıcılar, standart siteye yönlendirildiklerine dair bir bilgilendirme görecekler.

  Ftoğraf ve benzeri içerikleri standart mobil siteden bağlantı ücreti ödeyerek görüntülemek isteyenler için ise Turkcell birbirinden uygun cepten internet paketleri ve günlük kullanım kampanyaları sunuyor. Günlük kampanyalar dahilinde tüm Turkcell’liler günde 3 TL, gençTarife’liler ise sadece 50 Kuruş’luk internet kullanımı yaptıklarında herhangi bir başvuru gerekmeksizin gün sonuna kadar 15 MB ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar. Abonelerin kullanım yaptıkları her gün otomatik olarak faydalanabilecekleri bu kampanyada hediye edilen 15 MB, günde üç binden fazla Facebook sayfası gezmeye yeterli oluyor.

  Yine Avea aboneleri de daha hızlı erişim için geliştirilen 0.facebook.com’a tamamen ücretsiz olarak erişebiliyor.

  0.facebook.com sitesine WAP bağlantı noktasından ücretsiz erişebilecek olan Avea aboneleri, böylelikle Facebook üzerinden arkadaşlarına ve ailelerine, herhangi bir mobil internet tarayıcı üzerinden internet ücreti ödemelerine gerek kalmadan bağlanabilecekler.
  Facebook mobil sitesi m.facebook.com’un daha hızlı, yeni ve hafif bir versiyonu olan 0.facebook.com sitesi, daha hızlı erişim için geliştirildi. Herhangi bir görsel ya da fotoğrafa yer verilmeyen 0.facebook.com sayfaları, Avea ağındaki performans için tasarlandı. Facebook’taki fotoğraflara, 0.facebook.com’dan da kolayca erişilebiliyor. Herhangi bir fotoğrafın görüntülenmesi için, abonelerin fotoğrafa giden linke tıklamaları yeterli oluyor. Aboneler, fotoğraf görüntülemek için, 0.facebook.com sitesinden ayrıldıklarında bilgilendiriliyor ve 0.facebook.com sitesinden çıkıp fotoğraf görüntülediklerinde standart internet tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyorlar.
 3. Ziyaretçi
  ama arkadaşlar bunu süresi bitti
 4. Ziyaretçi
  facebooka giriş yapmak için giriyorum ama e-posyayı ve şifreyi yazdıktan sonra giriş yap kutusunu tıklayınca yaasadışı diyor açamıyorum.

 5. Nesrin
  Devamlı Üye
  Bilindiğiniz gibi mark zukerberg adlı bir dahi facebook adlı sosyal bir site kurdu ve bu site de bilindiği gibi bir çok şey yapılabilmektedir. ayrıca bu siteye kayıt olmak ve siteye girmek bilindiği gibi ücretsiz olan bir şeydir. bunu dışında bilindiği gibi bir çok telefon ve akıllı telefonların hepsi face booka girebilmektedir.

+ Yorum Gönder


bedava facebooklar,  bedava facebook lar,  bedava facebook giriş,  ücretsiz facebook giriş,  nokia c3 facebooka nasıl girilir,  nokia c3 den facebooka nasıl girilir