+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı
  trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı 2. Gülden
  Devamlı Üye

  Trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı


  Trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı
  - 91.2

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Trt türkü radyo istanbulda dinleme frekansı


  Hakkında Bilgiler


  Türkiye devlet radyolarından TRT öncülügünde yayın yapmaktadır. Genel itibariyle türkü ve yöresel ezgilerin çalındığı radyo sitemizden online dinlenebilir. TRT Türkü kanalı dinleyicilerin Türk Halk Müziği’ne ilgi ve sevgisini arttırmak düşüncesinden yola çıkarak 1 Temmuz 2009’da yayına merhaba demiştir. 24 saat kesintisiz Türk Halk Müziği yayını yapan kanal, FM vericileri, internet ve uydu üzerinden dinlenebilmektedir.

 4. Ziyaretçi
  allah razı olsun tek kelimeyle insanın tum sinir sitres gunun yorgunluğunu alıyorsunuz allaha emanet olunuz hepiniz trt turku çalışnları rabbim ayağınıza taş dolaştırmasın

 5. Ziyaretçi
  Bir süredir İstanbul'da TRT-Türkü Kanalını dinleyemiyorum.Bu benim içi kabus gibi bir şey oldu.Ne olur ne yapacağımı söyler misiniz?Bu kadar güzel , bu kadar güzel yayından bizleri mahrum etmeyin ne olur..Beni kim duyacak acaba? .

 6. Ziyaretçi
  İstanbul frekansı 91.2 yazıyor umarım doğrudur

 7. Ziyaretçi
  Trt Türkü İstanbul frekansı 103.4

 8. Ziyaretçi
  Merhaba istanbuldan 91,2 açyoruz çıkmıyo trt türkü

 9. Ziyaretçi
  103,4 miş düzeltin lütfen

+ Yorum Gönder


trt türkü frekans,  trt türkü frekansı,  trt türkü frekans istanbul,  trt türkü radyo frekans,  trt türkü istanbul frekansı,  trt türkü istanbul frekans