+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Aynı kafeste iki çift muhabbet kuşu bakılır mı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Aynı kafeste iki çift muhabbet kuşu bakılır mı
  Aynı kafeste iki çift muhabbet kuşu bakılır mı ?bakılamıyor ise bunun nedenini bir kaç cümle ile açıklayabilir misiniz. bunun dışına bana muhabbet kuşlarının ne gibi özelliklere sahip olan kuşla oldukları hakkında da bilgi verebilir misiniz. 2. Gülden
  Devamlı Üye

  Aynı kafeste iki çift muhabbet kuşu bakılır mı

  Yavru muhabbet kuşlarını yeterince büyük bir kafeste bir arada tutabilirsiniz. Aynı şey yetişkin muhabbet kuşları için geçerli değildir.

  Özellikle erkek muhabbet kuşları dişi muhabbet kuşları için birbiriyle kavga edebilir ve yaralanabilirler. Eş olan kuşları her zaman ayrı kafeslerde tutmanızda fayda vardır.

  Çok büyük salmalarda birden fazla çifti bir arada tutabilirsiniz fakat küçük kafeslerde bir arada tutmamalısınız.
 3. Ziyaretçi
  iki günlük bir aylık olan ikitane erkek mubişim var bunların ikisini aynı kafeste tutmam sakıncalı olabılırmı daha henüz ötmeyi bilmiyolar uçmuyolar yemlerini bile ayaklarının oldugu yerde bulunduruyorum bilgisi olan arakadaşlardan yardım istiyorum tesekkurler.
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Muhabbet kuşları bilindiği gibi çok güzel öten kuş türleridir. bunun dışında bu kuş türü bilindiği gibi çok da güzel bir kuştur ve ayrıca benim bildiğim bu kuşlar bir kafeste tek başına da yaşayabilir ancak bazı kişilere göre muhabbet kuşları bir kafeste yanlız kalmamalıymış.

+ Yorum Gönder


iki erkek muhabbet kuşu aynı kafeste olurmu,  iki erkek muhabbet kuşu aynı kafeste olur mu,  iki muhabbet kuşu aynı kafeste,  iki çift muhabbet kuşu aynı kafeste,  bir kafeste iki çift muhabbet,  aynı kafeste 2 muhabbet kuşu