+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Petlas Lastik fabrikası hangi ilimizdedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Petlas Lastik fabrikası hangi ilimizdedir
  Petlas Lastik fabrikası hangi ilimizde ve bu ilimiz de ta olarak türkiyenin hangi bölgesinde yer almaktadır. bunun dışın da bu Petlas Lastik fabrikası tam olarak ne zaman kurulmuştur ve bu Petlas Lastik fabrikasının sahibi kimdir . kısaca açıklamalar getirebilir misiniz. 2. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Petlas Lastik fabrikası hangi ilimizdedir

  Petlas Lastik fabrikası Kırşehir ilimizdedir.

  Türkiye'' de ilk ve tek askeri uçak lastiği üretebilen lastik fabrikası konumunda olan PETLAS, her türlü kara taşıtı için dış ve iç lastik üretmektedir.

  1998 yılında Alman RWTÜV kurumu uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı lastik tasarımını da içeren ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi ve 1999 Yılında Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı, yine lastik tasarımını da içeren AQAP-110 Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi, Petlas'' ın Kalite Yolculuğunda kazandığı belgelerin sadece ilk ikisidir.

  Toplam Kalite Yönetimi Modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteği ile problemlerin üstesinden gelerek, sürekli iyileştirme felsefesini tüm fabrikada yaygınlaştırmaktadır.

  2.000.000 m2 lik alan üzerinde, 250.000 m2 lik kapalı alana sahip olan fabrikada, binek araçlarından yol dışı hizmet araçlarına kadar değişik amaçlı araçlar için lastik üretilmektedir.

  Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 70' in üzerinde ülkede satışa sunulan Petlas, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası marka olmanın gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Petlas Lastik fabrikası bilindiği gibi bir iç anadolu bölgesi ili olan kırşehirde yer alan bir lastik fabrikasıdır. bu lastik fabrikasının ürettiği lastikler bilindiği gibi çok dayanıklı ve çok da tercih edilen lastiklerdir. son olarak Petlas Lastik fabrikası bilindiği gibi ankaralı bir iş adamına aittri.
+ Yorum Gönder


lastik fabrikası hangi ilimizdedir