+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Tavşanı ingilizce olarak tanımlama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Tavşanı ingilizce olarak tanımlama
  Tavşanı ingilizce olarak tanımlama aradığımı bulamadım. maddeler halinde yazılsın. )): bunun dışında bana tavşanın nasıl bir hayvan olduğunu nasıl beslendiğini ve ayrıca ne gibi şeylerden hoşlanıp ne gibi şeylerden hoşlanmadığını söyleyebilir misiniz. 2. Asel
  Bayan Üye

  tavşanı ingilizce olarak tanımlama


  tavşanı ingilizce olarak tanımlama.gif

  Rabbits are fast-moving, big-eared mammals. There are about 25 different species of rabbits. They live in a variety of environments, including deserts, swamps, marshes, forests, grasslands, and prairies. Rabbits are found on every continent except Antarctica.

  Most rabbits live for about a year in the wild. They are hunted by dogs, foxes, raccoons, weasels, bobcats, lynxes, hawks, and eagles. They have a fast reproductive rate.

  Anatomy: Rabbits range in size from 1 to 2 feet (30 to 60 cm) long. They have very big and powerful hind legs which they use for hopping and for digging burrows.

  Diet: Rabbits are herbivores (plant-eaters). They eat grass, leaves, bark, and twigs.
 3. Ziyaretçi
  çok saol kardeşim bunun sayesinde projeden 100 aldımm
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Tavşalnar bilindiği gibi otçul olarak beslenen memeli hayvanlardır. bu hayvanlar bilindiği gibi çok hızlı çoğalma özelliğine sahip olan bir canlıdır. bunun dışında tavşan bilindiği gibi evcil bir hayvandır ve insanlar tarafından sevimli olduğu için çok sevilen bir hayvandır.

+ Yorum Gönder


tavşanın özellikleri ingilizce madde madde,  koyunun ingilizce tanıtımı,  tavşanın ingilizce tanıtımı,  tavşanı ingilizce tanıt,  tavsan ingilizce özellikleri madde madde,  ingilizce olarak tavşanın özellikleri