+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Vitt aboneliği iptali Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Vitt aboneliği iptali
  Vitt aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. Vitt aboneliği nasıl iptal edilir? bilgilendirir misiniz arkadaşlar.. Çok acil Vitt aboneliğimi iptal ettirmek gerekiyor. 2. Gölge Kız
  Devamlı Üye

  vitt aboneliği iptali

  Almış olduğunuz Vitt, her ay düzenli olarak ödeme talimatı verdiğiniz bir Vitt ise bu Vitt'in düzenli ödeme talimatını iptal edebilirsiniz. Böylece bir sonraki ay üyeliğiniz yenilenmeyecektir. Ancak almış olduğunuz Vitt, tek bir ödeme ile alınmış bir Vitt ise iptal edemezsiniz. Tek seferde alınan sınav, canlı sınav gibi Vitt'lerin iade imkanı bulunmamaktadır.
  Aylık Vitt'lerden almış olduğunuz Vitt'in ödeme talimatını iptal etmek için, "Benim Vitt'lerim" alanının sağ alt köşesindeki "Siparişlerim" düğmesine tıklayınız. Açılan ekranda ise yine sağ altta görülen "Ürün İptali" düğmesine tıklayınız.
  Karşınıza, "Ürün İptal" ekranı çıkacaktır. Burada, iade etmek istediğiniz Vitt'in yanındaki "İptal et" düğmesine tıkladığınızda ise onay almak üzere tekrar şifreniz sorulacaktır.
  Şifrenizi doğru girdikten sonra işleminizin onaylandığını göreceksiniz. İptal ettiğiniz Vitt'i, yenilenme zamanına kadar "Benim Vitt'lerim" altında görmeye devam edeceksiniz. Sonrasında ise Vitt'iniz yenilenmeyecek ve "Benim Vitt'lerim"den silinecektir.
 3. Ziyaretçi
  sağ ol kardeşim teşekkürler çok yardımcı oldun
+ Yorum Gönder