+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Cedric'in sevdiği ve sevmediği şeyler (ingilizce) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cedric'in sevdiği ve sevmediği şeyler (ingilizce)
  cedric'in sevdiği ve sevmediği şeyler (ingilizce)lütfen bana lazım yardımcı olun. bunun dışında bana cedric hakkında bilgi verebilir misiniz. mesela tam olarak nasıl bir karakterdir. bunun dışında bu çizgi dizi hangi ülkeye ait olan birçizgi dizidir. gibi. 2. Ayyıldız Bayrak
  Devamlı Üye

  Cédric, 2000 yılında Fransa'da yapılmış bir çizgi filmdir.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.(Resmi göremiyorsanız üye olunuz) Resmin ismi: cedric.jpg Görüntüleme: 382 Büyüklüğü: 10,6 KB (Kilobyte)

  Hakkında
  Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çinli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Cedric bilindiği gibi dünyaca ünlü ve her defasın da da 8 aşında olan çok zeki komik bir çocuktur. bunun dışında bir alman yapımı olan bu çizgi dizi de bilindiği gibi en çok kişiyi güldüren cedric ve büyük babasıdır. inanın ki 8yaşındaola bu erkek çocuğun maceraları büyük ve küçük demeden her kes izlemektedir.
+ Yorum Gönder


cedric sevdiği ve sevmediği şeyler,  cedricin sevdiği ve sevmediği şeyler,  cedric sevdikleri ve sevmedikleri,  cedricin sevdiği şeyler,  cedric in sevdikleri ve sevmedikleri,  cedric in sevdikleri ingilizce