+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Katlı saçlar nasıl düzleşir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Katlı saçlar nasıl düzleşir
  merhaba benim saçlarım katlı . düzleştirmek zor oluyor yardım eder misiniz ? teşekkürler ) Katlı saçlarımı nasıl düzleştirmem gerektiğini, bilmiyorum bana bu konuda bilgi verebilir misiniz. Saçlarımı ev de kendim düzleştiremez miyim bana bu konuda yardımcı olur musunuz. 2. Asel
  Bayan Üye

  Katlı saçlar nasıl düzleşir

  Size yardım edebilecek şeylerden biri, saçlarınızın olabildiğince nemli olduğuna emin olmalısınız. Saçlarınıza haftalık olarak derin düzleştirme hareketleri ve sıcak yağ hareketlerini uygulayın. Saçlarınıza bu şekilde davranmanız onları olabildiğince yumuşak ve esnek kılacaktır. Eğer saçlar biraz daha esnek ise,bu davranışlar saçları daha kolay düz yatırmanızı sağlayacaktır.
  Saçlarınızın kalın güçlü ve düz olması kulağa basit bir problem gibi geliyor. Yani saçlarınız sağlıklıyken, saçların yatması için daha fazla ağırlığa ihtiyacı vardır. Yani saçlarınızın kendiliğinden yatacak derecede elverişli uzunluğa ulaşmadan önceki uzama sürecinden dolayı sıkıntı çekersiniz.
  Elbette saç yapınızı alıştırmanın alternatifleri de var. Kükürt bazlı yumuşatıcı formülü saçınıza uyguladıktan sonra saçınızı tarak ile tarayın daha sonra durulayın ve saçı etkisizleştirin. Bu saçınızı yatırmak için yön vermenize yardım edebilir fakat etkisi yeni saçlar çıkana kadar sürer. Öte yandan bu işlem size saçlarınızın kendiliğinden yatması için gereken uzunluğa ulaşması için gerekli zamanı sağlıycaktır.
  Diğer biçimlendirme yolları, saça fazladan ağırlık katmak için düzenleyiciler, jeller ve düzleştirici serumlar içerir
 3. Ziyaretçi
  duz saclar ucun ne etmek lazimdir
 4. Gülşen
  Devamlı Üye
  Katlı kesilen saçlar kabarmaya daha meyilli olmaktadır. Katlı saçları evde düzleştirmek baya zor olmaktadır. Katlı saçlarınız varsa ve nasıl düzleştireceğinizi bilmiyorsanız saçlarınıza her zaman banyodan sonra krem veya çeşitli yağlar sürebilirsiniz. Kuaföre giderek fön çektirebilir yada kalıcı fön ile uzun süre kalıcı düzlük sağlayabilirsiniz.

+ Yorum Gönder


katlı saçlar nasıl düzleşir,  katlı saçı düzleştirmek,  katli sac nasil.duzlesir