+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Okul öncesi çocuklar için geri dönüşüm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Okul öncesi çocuklar için geri dönüşüm
  okul öncesi eğitim için geri dönüşüm nasıl yapabiliriz. Okulda öğrencilerime geri dönüşüm konusunda ders vermek istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz çocuklara bunu nasıl anlatmam gerekiyor ayrıca çocuklara geri dönüşüm konusunda bilgi verdikten sonra geri dönüşüme katkıda bulunmak için neler yapabilirim. 2. Asel
  Bayan Üye

  okul öncesi çocuklar için geri dönüşüm

  Geri Dönüşümün Yaygınlaşması İçin Önce Çocuklar

  Hepimiz biliyoruz ki doğa ve çevrenin korunması doğadaki tüm canlıların sağlığı için yapılabilecek en önemli şeydir. Geri dönüşümle kazanılabilecek atıkların değerlendirilmesiyle çöp miktarı azalacak, çevre ve doğa kirlenmeyecek, atık maddelerin tekrar kullanımı ile ekonomiye katkı sağlanmış olacaktır.  Hepimiz biliyoruz ki doğa ve çevrenin korunması doğadaki tüm canlıların sağlığı için yapılabilecek en önemli şeydir. Geri dönüşümle kazanılabilecek atıkların değerlendirilmesiyle çöp miktarı azalacak, çevre ve doğa kirlenmeyecek, atık maddelerin tekrar kullanımı ile ekonomiye katkı sağlanmış olacaktır.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Okul öncesindeki çocuklara geri dönüşümün önemi konusunda konuşabilirsiniz. Geri dönüşüme giden kutuların, kağıtların hem doğanın kirlenmesini önlediğin, hemde ağaç kesiminin önün geçildiği konusunda bilgi verebilirsiniz. Okul öncesinde çocuklara geri dönüşüm konusnuda bilgi verildikten sonra büyük bir koliyi çocuklar ile süsleyerek kağıtları biriktirerek ve evlerinde bulunan artık kağıtları getirmelerini isteyerek bu kağıtları geridönüşüme yollayabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


ana okulu geri donusum kiyafeti