+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Resmi boşanma davası devam eden kişinin imam nikahı düşermi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Resmi boşanma davası devam eden kişinin imam nikahı düşermi
  Ben bosanma surecın de olan bır bayanım mahkemem devam dınen ımam nıkahı dusmus mu dur onu ogrenmek ıstıyorum karsı tafarla bır araya gelmemız ımkansız evlerımız ayır dık mahkem de son mahkeme kaldı bıtıyo dınen dustumu erkek arkadasım var rahatsız ouyorum ogrenmek ıstedım 2. GALUS
  Devamlı Üye

  Dini nikahın fesh olması için erkeğin sizi boşaması gerekir,tabi kadında boşaya bilir fakat bunun bazı şartları vardır,nasıl dini nikah kıyarken yetkili kişilerin yanına gidiliyorsa aynı şekilde tekrardan gidip dini nikahınızı fesh edersiniz.anlaşarak boşanırsnız zaten dini nikah ortadan kalkmış oluyor.

  not: Başkası ile resmi nikah kıysanızda Kocanız sizi boşamadıysa sizin nikahınız yani başkası ile birlikte olmanız haramdır.

+ Yorum Gönder


boşanma davası açılınca dini nikah düşer mi,  resmi boşanmada dini nikah düşermi,  resmi olarak boşanınca imam nikahı düşer mi,  boşanınca dini nikah düşermi,  boşanma davası açılınca dini nikah düşermi,  resmi bosanma imam nikahi