+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Facebook Zaman Tünelden Çıkış Yok mu?Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Facebook Zaman Tünelden Çıkış Yok mu?Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır?
  Facebook Zaman Tünelden Çıkış Yok mu?Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır? Facebook zaman tünelimi kapatmak istiyorum ama bunu nereden yapacağımı bilmiyorum bana facebook zaman tünelinden nasıl çıkış yapabileceğim konusunda bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. 2. Ziyaretçi

  ay bende şimdi merak ettim ve zaman tünelinden nefret ediyorum eskisi daha güzeldi bence
 3. Asel
  Bayan Üye
  Facebook Zaman Tünelden Çıkış Yok mu?Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır


  Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir – Timeline İptal Etmek Videolu anlatım
  İnternette gezinirken bir çok kişinin Facebook Zaman Tüneli Yani Timeline hesaplarının nasıl iptal edileceğini bilmediklerini farkettim ve Kullanıcılara yardımcı olması amacı ile bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik. işte Facebook Zaman Tüneli (Timeline) en basit yoldan nasıl iptal edilir?

  Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir – Timeline İptal Etmek
  Zaman tüneli tamamen kaldırılamaz. Ancak isterseniz sadece size kapatabilirsiniz. Evet bu mümkün . Bunun için ise “Mozilla Firefox” tarayıcı kullanmalısınız. Firefox tarayıcınızdan “http://addons. mozilla.org/en-us/firefox/addon/user-agent-switcher ” adresine girin. İlgili uygulamayı “add” diyerek tarayıcınıza kurun. Daha sonra tarayıcınızın “Araçlar” sekmesinden “Default User Agent ” bölümünden “IE 7 explorer” seçiniz. Bu şekilde facebook adresinize girdiğinizde zaman tünelini görmeyeceksiniz. Başkalarının profillerini de eski sitil olarak olarak göreceksiniz. Ancak başkaları sizin profilizi tünelden görmeye devam edeceklerdir.
 4. Gülşen
  Devamlı Üye
  Facebook zaman tünelinden çıkmak için sağ üstte bulunan ok işaretine tıklayın açılan pencerenin alt kısmında bulunan çıkış yap yazısına tıklayın zaman tünelinizden çıkış yapmış olacaksınız. Direk çarpıdan çıkış yaparsanız facebook hesabınız açık kalacaktır bu nedenle çıkış yap kısmından çıkmaya dikkat etmelisiniz.

+ Yorum Gönder