+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir?
  Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir. unun dışında bilindiği gibi cep telefonların da daha bir çok şeyen gellenebilmektedir. bunlar nelerdir ve bu engellemeler tam olarak nasıl yapılmaktadır açıklama yapabilir misiniz. teşekkür ederim. 2. Bilgiç47
  Devamlı Üye

  cep telefonuna gelen reklam mesajlarını engellemek için operatorunuzun musteri hiz. arayın onlar kapatır..
 3. Asel
  Bayan Üye
  Turkcell Reklam Mesaj Engelleme

  Turkcell reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Öncelikle Türkcell hatta gelen reklam mesajları engelleme nasıl yapılır ondan başlayalım. Turkcell hatlara gelen reklam mesajları engellemek için 2780’e size gelen ve bir daha gelmesini istemediğiniz mesajı iletmeniz gerekiyor. Ancak bu işlem yalnızca toplu gönderilen mesajları engelliyor. Bu tür reklam firmaları size özel bir mesaj yollarsa bunu yine alırsınız.


  Avea Reklam Mesaj Engelleme

  Avea reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Avea reklam mesaj engelleme için “iptal kampanya” kelimelerini büyük harfler ile yazarak 7672’ye göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj Avea’dan gelecek kampanya reklamlarını engeller. Farklı firmalardan gelen indirim ve alışveriş reklamlarını engellemek için de “iptal reklam” yazarak yine 7672’ye SMS olarak iletmeniz yeterlidir.

  Vodafone Reklam Mesaj Engelleme

  Vodafone reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Vodafone hat sahipleri ise istenmeyen reklamlardan ve kampanya haberlerinden kurtulmak için 444 0 542‘i arayarak istenmeyen mesajları belirtmeleri yeterli olacaktır.
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Cep telefonlar bilindiği gibi hayatımızın pek çok alanın da ihtiyaç duyduğumuz bir şeydir. bunun dışında şimdiki telefonlar da bilindiği gibi çok kullanışlı ve pek çok şeyin yapılabildiği bir alet haline gelmiştir. bunun dışında bilindiği gibi cep telefonun da sizi arayan ve rahatsız eden numaralar bilindiği gibi engellenmektedir. bunun dışında ayrıca reklamlar ve daha pek çok şey sadece iki tuş ile engellenmektedir.

+ Yorum Gönder


telefonuma gelen reklam mesajları engelleme,  telefonuma gelen reklam mesajlarını engelleme,  cep telefonuna gelen reklam mesajları engelleme,  cep telefonuna gelen reklam mesajlarını engelleme,  telefonuma gelen reklam mesajları,  cep telefonuna gelen istenmeyen mesajlar