+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Osmaniye ünlü tarihi yeri, osmaniye tatil yerleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Osmaniye ünlü tarihi yeri, osmaniye tatil yerleri
  Osmaniye ünlü tarihi yeri, osmaniye tatil yerleri nerelerdir.banateker teker adlarını ve tam olarak adreslerinin ne olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz. bunun dışında bana bir de bu yerlerden en uygunu ve en güzel olanı önerebilir misiniz. 2. Asel
  Bayan Üye

  osmaniye ünlü tarihi yeri, osmaniye tatil yerleri

  Harikulade güzellikteki Akdeniz iklimiyle golf meraklılarına dört mevsim golf keyfini yaşatan hizmetler sunuyor. Gloria Golf Club Hotel, bir çok farklı oda tipiyle farklı ihtiyaçlara uygun konaklama keyfi sunuyor. Konuklarına lüksü ve eğlenceyi en mükemmel şekilde.  Kök boya ile boyanan yünlerden yapılan Karatepe kilimleri, dünyaca ünlü olup yurt dışına ihraç edilmektedir.

  Karatepe ve civarı köylerde, ailelerin el işçiliği ile tahtadan yapmış oldukları kaşık, çatal ve çeşitli süs eşyaları, el sanatlarının güzel örneklerindendir
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Osmaniye bilindiği gibi akdeniz bölgesinde yer alan illerimizden biridir. bunun dışına bu ile gezmek için giden kişilerin tarihi yer olarak gezecekleri çok yer vardır . bunun dışında bu ilin kendine has çok güzel yemekleri de vardır. bunlardan bir kaç tanesine örnek verelim; Etli kömbeü, tavuk doldurma gibi.
+ Yorum Gönder