+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Elektrik su ısıtıcı hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Elektrik su ısıtıcı hakkında bilgi
  Elektrikli su ısıtıcısı kettle hakkında kısaca bilgi verir misiniz? kettle ne işe yarar ve nasıl kullanılır 2. Asel
  Bayan Üye

  Elektrik su ısıtıcı hakkında bilgi


  Klima, Soğutma ve Isıtma Sistemleri" alt forumunu aktif olarak takip eden üyelerin bildiği gibi, belirli bir cihaza özgü açılan konularda o cihaz hakkında konuşmaktan çok, karşılıklı genel fikir alışverişleri, tahminler ve yorumlar yazıldığı için gerçekten belirli bir cihaz hakkında bilgi edinmek isteyen üyeler konulardan istifade edemiyorlar.

  Dolayısıyla, elektrikli ısıtıcılar ile ilgili genel karşılaştırmalar, tahminler, yorumlar, maliyet hesaplamaları için; kısaca elektrikli ısıtıcılar ile ilgilenenlerin merak edeceği herşeyin konuşulması için bu konuyu açtım.

  Lütfen öncelikle buradaki "Ev Elektroniği Bölüm Kurallarını" yeniden okuyun.

  Ayrıca bu 1.mesajda, elektrikli ısıtıcı cihazlara özgü ana konuların linklerini de toplayabiliriz. Lütfen "ana konu" olarak nitelendirebileceğiniz konuların linklerini bana özel mesaj (PM) ile bildirin.

  Genel olarak dikkate edilmesini rica ettiğim hususlar :

  - Eğer mesajınız doğrudan belirli bir cihaza özgü ise ve o cihazı kullananları veya almayı düşünenleri doğrudan ilgilendiriyorsa, bu genel konuda değil cihazın kendi konusunda yazalım. Böylece o cihaz ile ilgilenen üyeler mesajınızdan istifade edebilirler.

  Ancak belirli bir cihaz hakkında olmasına rağmen yazacağınız mesaj "genel" kategorisine girecekse ve/veya fazlasıyla kişisel yorum, tahmin içeriyorsa, yine bu genel konuda yazmanızda fayda var.

  - Doğrudan iki kişiyi ilgilendiren ve diğer üyelere katkısı olmayacak kişisel mesajları konuda değil, özel mesajlar ile yazalım.

  - Amacımız diğer bir üyenin neleri yanlış bildiğini açıklamak değil, kendi doğru bildiklerimizi diğer üyeler ile paylaşmak olsun. Kimsenin fikrinin yanlış olduğunu ispatlamak zorunda değilsiniz. İzin verin üyeler tüm mesajları okusunlar ve neyin doğru olduğuna inanacaklarını kendileri seçsinler.

  - Bu konu satıcıların, bayilerin kendi cihazlarının diğerinden daha iyi olduğunu açıklamaları, tanıtım ve reklam yapmaları için değildir; son kullanıcıların bilgi alışverişi içindir. Eğer satıcıysanız bile, bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmak için ticari kimliğinizi açıklamak zorunda değilsiniz, herhangi bir kullanıcı gibi yazabilirsiniz.

  - DH yönetim ile irtibat kurmak istiyorsanız, bölümlerdeki konularda mesaj yazmak yerine, ilgili yöneticilere özel mesaj gönderebilir veya Şikayet Et butonunu kullanabilirsiniz.

  Önemli Uyarı :
  Yapılan açıklamalara rağmen bölümün ve konuların akışını olumsuz etkileyecek mesajlar yazmayı alışkanlık haline getiren üyelerin "Klima, Soğutma ve Isıtma Sistemleri" alt forumuna mesaj yazmaları engellenecektir.
+ Yorum Gönder